Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Rozgrzewający dla Dwojga | Łódź

0.0 0 Opinii

Masaż Rozgrzewający dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

454,99 zł

454,99 zł

O prezencie

Wspólne wyjście do spa, intymna atmosfera i głęboki relaks. Zobaczcie, jak niezwykle można spędzić wolny czas we dwoje! Zapraszamy na Masaż Rozgrzewający dla Dwojga w Łodzi! Jest to odmiana masażu klasycznego, która mocno relaksuje, pomaga pozbyć się stresu oraz niweluje napięcia mięśniowe. Masaż działa rozgrzewająco i stymuluje zmysły. Wykwalifikowane masażystki do masażu wykorzystują rozgrzewający olejek. Jest on stworzony na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego. Spędźcie razem wspaniały czas!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Rozgrzewający. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż Rozgrzewający dla Dwojga potrwa 60 minut.

Jaki olejek jest wykorzystywany do masażu?
Do rozgrzewającego masażu wykorzystywany jest olejek, stworzony na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego.

Masaż Rozgrzewający dla Dwojga | Łódź to idealny prezent na 3 rocznicę związku dla ukochanej. Odpowiednio zmysłowa atmosfera, wykwalifikowane masażystki, elegancki salon spa i głęboki relaks zapewniają wspaniałe chwile we dwoje. Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki. Wykonawca zapewnia jednorazową bieliznę i ręcznik. Do rozgrzewającego masażu wykorzystywany jest olejek, stworzony na bazie naturalnych ekstraktów: z pomarańczy, kawy, kasztanowca, cynamonu i olejku goździkowego.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WySpa Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje