Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (60 minut) | Ruda Śląska

0.0 0 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (60 minut) | Ruda Śląska


Ruda Śląska
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Romantyczna przygoda we dwoje, która nie tylko odpowiednio Was zrelaksuje i nastroi, ale zapewni również szereg korzyści zdrowotnych. Wspólna wyprawa do świata relaksu i egzotycznego odprężenia. O czym mowa? O zaskakującym Masażu Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (60 minut) w Rudzie Śląskiej. Przekonajcie się, jakie korzyści niesie za sobą “stone therapy”, która łączy aromaterapię, termoterapię oraz akupresurę. Masaż kamieniami opiera się na ułożeniu ich w odpowiednich punktach ciała i delikatnym ich przesuwaniu - to wszystko zapewnia głębokie odprężenie i natychmiastową poprawę samopoczucia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Gorącymi Kamieniami. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Obie osoby będą masowane jednocześnie, przez dwie masażystki. Do dyspozycji osób masowanych będą: jednorazowa bielizna, jednorazowe klapki, ręczniki, woda mineralna, herbata i kawa.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż potrwa 60 minut.

Jakie części ciała będą masowane?
Jest to relaksacyjny masaż całego ciała.

Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (60 minut) | Ruda Śląska to romantyczny prezent dla mężczyzny, który chętnie wybierze się ze swoją ukochaną na zmysłowy masaż kamieniami. Cena za tak niezwykłe przeżycie nie jest wysoka, a korzyści zdrowotne i relaks zapewniają zachwyt osobom w różnym wieku. Egzotyka w mieście? Świetny pomysł!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ruda Śląska

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Obie osoby będą masowane jednocześnie, przez dwie masażystki.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Relax SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.