lot paralotnią w tandemie

Paralotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Lot paralotnią to wyjątkowe przeżycie, które pozwala poczuć wolność płynącą z unoszenia się nad ziemią. Jest również niepowtarzalną okazją, aby podziwiać piękne widoki z nieznanej dotąd perspektywy. Przelot paralotnią to genialny prezent dla każdego na wiele wyjątkowych okazji: urodziny, imieniny, zaręczyny, rocznicę czy Dzień Chłopaka.

Zdjęcie podczas skoku spadochronowego w tandemie pośród chmur.

Wyjątkowy prezent – lot paralotnią

Loty paralotnią organizowane są na terenie całego kraju, dlatego jest to niepowtarzalna okazja, aby podziwiać zarówno miejską panoramę, jak i malownicze widoki na jeziora, morze czy góry. Lot Widokowy to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. Z atrakcji mogą korzystać również dzieci, pod warunkiem że nie ważą mniej niż 45 kilogramów. Ponadto osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Istnieje możliwość nagrania całego wydarzenia kamerą i stworzenia pamiątkowego filmu. Jest to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, np. na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka czy rocznicę. Lot Paralotnią dla Dwojga to także rewelacyjny pomysł na oryginalny upominek dla młodej pary.

Ekscytująca, podniebna przygoda

Latanie paralotnią odbywa się zawsze w towarzystwie doświadczonego instruktora, dlatego jest to atrakcja całkowicie bezpieczna. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą przejść o krok dalej i skorzystać z vouchera na profesjonalny kurs pilotażu, co da niepowtarzalną szansę samodzielnego wybierania kursu kolejnych podróży w przestworzach. Nauka latania na paralotni daje wiele satysfakcji i z pewnością dostarczy również solidnej dawki adrenaliny.

Wybierz jeden z Voucherów od Wyjątkowego Prezentu i przekonaj się na własnej skórze, ile radości przyniesie ci podziwianie krajobrazów z lotu ptaka. Podejmij decyzję o lokalizacji, załóż wygodny strój i słuchaj wskazówek instruktora. Zabierz na lot drugą połówkę bądź podaruj wyjątkowe i niezapomniane przeżycie komuś bliskiemu.

Scroll to Top