(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Masażu Klasycznego | Chorzów

0.0 0 Opinii

Kurs Masażu Klasycznego | Chorzów


Chorzów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1498,99 zł

1498,99 zł

O prezencie

Marzysz, aby rozpocząć pracę w charakterze masażysty? Chcesz dowiedzieć się jak najwięcej na temat masażu klasycznego? Gabinet Nosce te ipsum oferuje profesjonalne przygotowanie do wykonywania tego zawodu, czyli Kurs Masażu Klasycznego w Chorzowie! W ciągu 40 godzin trwania kursu poznasz podstawy, a następnie nauczysz się coraz bardziej skomplikowanych technik, aż osiągniesz poziom zaawansowany. Odkryj, na czym polega potęga dotyku i zaskocz swoich bliskich nowymi umiejętnościami!

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera kurs masażu klasycznego od podstaw do najbardziej zaawansowanych technik. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa kurs?
Kurs potrwa 40 godzin.

Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?
Tak, na zakończenie kursu uczestnik otrzymuje dyplom oraz certyfikat ukończenia kursu.

Kurs Masażu Klasycznego | Chorzów to doskonały prezent dla osoby, która chciałaby poznać tajniki masażu klasycznego. W ciągu 40 godzin nie tylko zaznajomi się z podstawowymi i zaawansowanymi technikami, lecz także zdobędzie pierwsze doświadczenie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

40 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Kurs obejmuje naukę masażu klasycznego całego ciała od podstaw do zaawansowanego poziomu. Wraz z ukończeniem kursu uczestnik otrzymuje dyplom, certyfikat oraz skrypt w wersji papierowej. Nie ma egzaminu końcowego. Organizator zapewnia osoby, na których można ćwiczyć masowanie, a także dostęp do bufetu z przekąskami i napojami. Termin kursu ustalany jest indywidualnie. Kurs odbywa się w grupach, maksymalnie 4-osobowych. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Gabinet NTI

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje