Karta Podarunkowa Yasumi | Radom

Nowość
0.0 0 Opinii

Karta Podarunkowa Yasumi | Radom


Radom
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Wybierz wartość Gift Cardu

100,00 zł 200,00 zł 300,00 zł 400,00 zł 500,00 zł

100,00 zł

O prezencie

Marzysz o prawdziwym odprężeniu i chcesz zadbać o swoje ciało, ale nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy? Chcesz przed podjęciem decyzji skonsultować się ze specjalistami i dopytać o szczegóły konkretnego masażu? Wybierz Kartę Podarunkową do Salonu Urody Yasumi w Radomiu na określoną kwotę. To najlepsze rozwiązanie, jeśli nie możesz się zdecydować, albo nie wiesz, co przyniesie rezultaty, które chcesz osiągnąć. Przed wizytą skonsultuj się z wykwalifikowanym personelem salonu i dobierzcie ofertę do Twoich potrzeb. Dzięki temu spędzisz ten czas dokładnie tak, jak sobie wymarzysz.

Co otrzymam w prezencie?
Prezent zawiera Kartę Podarunkową do Salonu Urody Yasumi w Radomiu.

Jaką kwotę zawiera Karta Podarunkowa?
Dostępne kwoty do wyboru to 100, 200, 300, 400 lub 500 zł.

Jak wygląda realizacja Karty Podarunkowej?
Osoba obdarowana ma możliwość wyboru dowolnego zabiegu z aktualnej oferty Salonu Yasumi oraz skorzystania z Vouchera jako formy płatności.

Karta Podarunkowa Yasumi | Radom to prezent doskonały jeśli nie mamy pewności jaki zabieg marzy się osobie, którą chcemy obdarować. Może zdecyduje się na relaksujący masaż, a może na peeling całego ciała. Podaruj Voucher z możliwością wyboru zabiegu z okazji urodzin, imienin, Dnia Kobiet lub Dnia Matki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Radom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana ma możliwość wyboru dowolnego zabiegu z aktualnej oferty Salonu Yasumi w Radomiu oraz skorzystania z Vouchera jako formy płatności.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Yasumi Radom

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.