(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Karta Podarunkowa Emoti.pl | 1000 zł

Nowość
0.0 0 Opinii

Karta Podarunkowa Emoti.pl | 1000 zł


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1000,00 zł

1000,00 zł

O prezencie

Rodzinny, romantyczny, służbowy. Do miejsca już odwiedzanego lub… do kompletnie nieznanego. Jaki jeszcze może być wyjazd? Z pewnością udany! Karta Podarunkowa 1000 do Emoti.pl to znakomita szansa, by wyruszyć w niezapomnianą podróż na własnych zasadach. Wybierz termin i miejsce, do którego chcesz się udać. Następnie zdecyduj się na wybrany hotel, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. I już, teraz pozostało udać się na wymarzony wyjazd. Poznasz nowe kultury, regionalne smaki, a może najciekawsze zabytki? Wszystko w Twoich rękach, w końcu nadszedł czas na wypoczynek Twoich marzeń!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kartę Podarunkową Emoti.pl.

Jaką kwotą jest doładowana karta?
Na karcie znajduje się 1000 zł.

Na co może zostać wykorzystana karta?
Karta umożliwia wybranie dowolnego wyjazdu lub usługi z oferty Emoti.pl.

Jak wygląda rezerwacja?
Po dokonaniu rezerwacji, w ciągu 3 dni roboczych, otrzymasz kod Emoti.pl i instrukcję jego wykorzystania.

Jak działa Karta Podarunkowa?
Aby zrealizować Kartę Podarunkową, należy wymienić ją poprzez zakładkę www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje na kod do Emoti.pl, a następnie wykorzystać go jako formę płatności za całość lub część usługi na stronie Emoti.pl.

Karta Podarunkowa do Emoti.pl | 1000 zł to doskonały pomysł na prezent dla rodziców, którzy z pewnością zasłużyli na długi odpoczynek. Wyjazd do wymarzonego miejsca jest często sposobem na relaks, daje możliwość zwiedzania niezwykłych miejsc i zapewnia to, co najważniejsze podczas podróży - spokój. Odbywa się on bowiem dokładnie tak, jak zażyczy sobie osoba obdarowana!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

W zależności od wybranego prezentu.

Uczestnicy

W zależności od wybranej oferty.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Karta Podarunkowa umożliwia wybranie dowolnego wyjazdu lub usługi z oferty Emoti.pl. Aby zrealizować Kartę Podarunkową, należy wymienić ją poprzez zakładkę www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje na kod do Emoti.pl, a następnie wykorzystać go jako formę płatności za całość lub część usługi na stronie Emoti.pl.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Emoti.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.