Indywidualny Trening Motoryki | Świętochłowice

Nowość
0.0 0 Opinii

Indywidualny Trening Motoryki | Świętochłowice


Świętochłowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Indywidualny Trening Motoryki, Świętochłowice - Studio MMA & Performance

Zadbaj o siebie, wybierając nowoczesne metody treningowe. Gwarantują one nie tylko dobre samopoczucie, ale także znakomite efekty. Zapraszamy na Indywidualny Trening Motoryki w Świętochłowicach! Trening dopasowany będzie do Twojego poziomu i celów, które sobie założysz. Wykorzystuje on elementy treningu kognitywnego i kształtuje wybraną zdolność motoryczną oraz usprawnia wybrany system energetyczny. Postaw na rozwój motoryki i koordynacyjnych zdolności motorycznych, wykorzystując innowacyjną aplikacją treningową VR, co zmaksymalizuje efekty! Zadbaj o siebie i swoje ciało!

Indywidualny Trening Motoryki w Świętochłowicach - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Indywidualny Trening Motoryki. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa trening?
Trening potrwa 60 minut.

Czym charakteryzuje się trening?
Trening dopasowany jest do Twojego poziomu i celów, które sobie zakładasz. Wykorzystuje on elementy treningu kognitywnego i kształtuje wybraną zdolność motoryczną oraz usprawnia wybrany system energetyczny. Do treningu wykorzystywana jest innowacyjna aplikacja treningowa VR, co pozwala zmaksymalizować jego efekty.

Indywidualny Trening Motoryki - Voucher na prezent

Indywidualny Trening Motoryki w Świętochłowicach to znakomita okazja, by zadbać o swoją formę w nowoczesny sposób. Voucher znakomicie sprawdzi się jako prezent dla sportowca lub amatora, który chce zadbać o swoje dobre samopoczucie i niezły trening. Jest to podarunek, który pasuje do każdej okazji i gwarantuje ogromne emocje. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Świętochłowice

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia udział w 1 treningu. Indywidualny trening dopasowany jest do Twojego poziomu i celów, które sobie zakładasz. Wykorzystuje on elementy treningu kognitywnego i kształtuje wybraną zdolność motoryczną oraz usprawnia wybrany system energetyczny. Do treningu wykorzystywana jest innowacyjna aplikacja treningowa VR, co pozwala zmaksymalizować jego efekty.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio MMA & Performance

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.