Indywidualna Lekcja Programowania i Robotyki dla Dziecka | Częstochowa

Nowość
0.0 0 Opinie

Indywidualna Lekcja Programowania i Robotyki dla Dziecka | Częstochowa


Częstochowa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Przeżycia nie tylko gwarantuje emocje i radość, ale są również świetną okazją do rozwoju. Wybierz Indywidualną Lekcję Programowania i Robotyki dla Dziecka w Częstochowie i zobacz, jak łatwo rozwijać wyobraźnię, logiczne myślenie czy umiejętność pracy w grupie. Zajęcia dostępne są w trzech różnych wariantach, dopasowanych do wieku dziecka. Wybierz przygodę połączoną z nauką i odkryj świat programowania!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Indywidualną Lekcję Programowania i Robotyki. Przeżycie przeznaczone jest dla jednego dziecka.

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone jest przeżycie?
Z przeżycia mogą korzystać dzieci w wieku 3-8 lat.

Jak wyglądają zajęcia?
Do wyboru jest jedno z trzech zajęć:

- Roboludek Junior Cubetto (zalecany wiek 3-4 lata): nauka podstaw programowania i robotyki, poprzez zabawę. Do zajęcia używany jest specjalny robot Cubetto oraz tematyczne maty;

- Roboludek Master (zalecany wiek 5-6 lat): zajęcia odbywają się przy użyciu profesjonalnych zestawów LEGO® WeDo 2.0. Dziecko konstruuje, przy ich użyciu i zgodnie z instrukcją, robota, a następnie wchodzi w świat programowania i poznaje jego podstawy;

- Mały Robotyk (zalecany wiek 7-8 lat): zajęcia odbywają się przy użyciu zestawów LEGO® WeDo 2.0, które dodatkowo wyposażone są w szereg dodatkowych czujników i udogodnień, np. żyroskop. Dziecko konstruuje robota, a następnie programuje jego zachowania, używając do tego zaawansowanych algorytmów.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Czas trwania zależny jest od wybranych zajęć. Roboludek Junior Cubetto dla najmłodszych dzieci trwa 30 minut, pozostałe dwa zajęcia - 60 minut.

Indywidualna Lekcja Programowania i Robotyki dla Dziecka | Częstochowa to idealny prezent dla dziecka na urodziny, pozwalający nie tylko rozwijać wyobraźnię i umiejętność logicznego myślenia, ale także zapewniający świetną zabawę i ogromne emocje. Wybierz pożyteczny prezent i przekonaj się, że spełnianie dziecięcych marzeń jest łatwe!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Do wyboru jedno z trzech zajęć: Roboludek Junior Cubetto (dla dzieci w wieku 3-4 lata), Roboludek Master (dla dzieci w wieku 5-6 lat) lub Mały Robotyk (dla dzieci w wieku 7-8 lat).


Sprawdź na mapie


Realizacja

GO4Robot Częstochowa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.