Dzień w Studio Projektanckim Marty Banaszek | Warszawa

0.0 0 Opinii

Dzień w Studio Projektanckim Marty Banaszek | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,99 zł

999,99 zł

O prezencie

Marzysz o karierze projektantki? A może fascynuje Cię ta praca i chętnie poznasz ją “od środka”? Wybierz Dzień w Studio Projektanckim Marty Banaszek na Kabatach w Warszawie i zobacz, jak wygląda praca profesjonalistów, dołączając na kilka godzin do zespołu. Poznaj całą pracę wykwalifikowanego teamu! Prezentacja kolekcji, inspiracje projektantki, tworzenie ubrania od podstaw. Dowiedz się, w jaki sposób tworzone są konstrukcje i wykroje, a z czego powstają później całe kolekcje. Uzyskaj wiedzę na temat tkanin oraz ich pielęgnacji i zaplanuj swój pierwszy projekt! Jeśli interesujesz się modą, to... odwiedź Studio Mody MB by Marta Banaszek!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Dzień w Studio Projektanckim Marty Banaszek. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Dzień w Studio Mody MB by Marta Banaszek spędzisz z samą projektantką i jej zespołem. Poznasz całą pracę studia krok po kroku. Od prezentacji kolekcji, opowiedzenia o nich, czym się inspirowała sama projektantka, po tworzenie ubrania od podstaw. Dowiesz się w jaki sposób tworzone są konstrukcje, wykroje, z czego powstają później całe kolekcje. Prezent daje również możliwość uzyskania wiedzy na temat tkanin, jak je pielęgnować i jaka tkanina będzie odpowiednia na Twój wymarzony pierwszy projekt. Krok po kroku będziesz przeprowadzona po Studiu oraz poznasz modowe doświadczenia Marty.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa do 6 godzin.

Kto może skorzystać z konsultacji?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

Dzień w Studio Projektanckim Marty Banaszek | Warszawa to niesamowita okazja, by odkryć świat mody, stając się częścią profesjonalnego zespołu projektantów. Wybierz niezwykły prezent dla kobiety na święta i przekonaj się, jak łatwo możesz spełnić jej marzenia. Przecież to proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie dedykowane kobietom powyżej 18 roku życia.. Voucher obejmuje: odkrycie stylu pracy projektantki mody, obecność w Studiu Mody, porady, wskazówki dotyczące pielęgnacji tkanin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

STUDIO Marta Banaszek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.