Dream Jump z Dachu Stadionu Miejskiego | Wrocław

1 2 3 4 5 (73)
Wrocław
1 os.

89 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Stań u stóp Stadionu Miejskiego we Wrocławiu i spójrz w górę. Jeśli zobaczysz lecącego akurat w Twoim kierunku skoczka, to znaczy, że właśnie znalazłeś ekstremalną atrakcję Wrocławia! DreamJump to niesamowity skok z wysokości. Przygotuj się na ogromny zastrzyk adrenaliny, pęd powietrza na skórze i łagodne hamowanie. Zobacz miasto z tej niecodziennej perspektywy i odważ się skoczyć po przygodę swojego życia!

Jak wygląda taki skok?

Podczas DreamJump, faza swobodnego spadania trwa tyle samo, co przy skoku na bungee z 90 metrów. Specjalna uprząż i sposób mocowania, dodatkowo pozwalają wykonywać salta, obroty i inne ekstremalne ewolucje przy w czasie skoku.

Z jakiej wysokości oddawane jest skok?

Skok oddawany jest z wysokości 40 metrów.

Czy wiesz, że...

DreamJump to jedyna tego typu atrakcja na dachu stadionu w Polsce!

Dream Jump z Dachu Stadionu Miejskiego sprawdzi się jako prezent:

prezent dla brata, upominek dla męża, podarek dla ojca, prezent dla przyjaciółki


DreamJump to pełna adrenaliny, ekstremalna rozrywka. Każdy fan sportów ekstremalnych będzie zachwycony emocjami, które wywołuje ten niebanalny prezent. Skok z wysokości we Wrocławiu zapewni masę radości i wspomnienia do końca życia. Skok z Dachu Stadionu Miejskiego we Wrocławiu to niecodzienny gift dla miłośników adrenaliny. Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent!

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany przez cały rok. Realizacja prezentu wymaga akceptacji regulaminu wykonawcy przed zarezerwowaniem terminu skoku. Na miejscu realizacji istnieje możliwość dokupienia filmu i zdjęć ze skoku za dodatkową opłata (bezpośrednio u wykonawcy). Czas trwania swobodnego spadania jest taki sam jak w przypadku skoków na bungee z wysokości 90 m. Maksymalna waga uczestnika to 120kg.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności