Warsztaty Artystyczne "Sztuka Ładnego Przedmiotu" | Warszawa

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Warsztaty Artystyczne "Sztuka Ładnego Przedmiotu" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Lubisz zajęcia artystyczne, lubisz tworzyć? To warsztat, na którym, z pomocą doświadczonego artysty, każdy może zrobić ceramiczną paterę z taflą szkła na wierzchu. Artysta prowadzący warsztat, najpierw naucza jak w prosty sposób uformować z gliny duży talerz ( ok.30 cm ) a potem zdradza różne techniki zdobienia i pomaga, krok po kroku, zastosować je, by ten zwykły talerz przeobraził się w piękną paterę. Ten efektowny przedmiot będzie miał wartość nie tylko użytkową i estetyczną, ale niewątpliwie sprawiał radość i satysfakcję z samodzielnie wykonanego rękodzieła. Może być pięknym przedmiotem, z którego korzystamy na co dzień lub wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby.

Warsztaty Artystyczne "Sztuka Ładnego Przedmiotu" | Warszawa sprawdzi się jako: prezent na urodziny, prezent dla niej, prezent na imieniny

Sztuka Ładnego Przedmiotu to idealny prezent dla każdej artystycznej duszy. Możliwość tworzenia i pokazania swoich umiejętności będzie świetnym podarunkiem. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

Dwa warsztaty po 2 h każdy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób dorosłych.


Sprawdź na mapie


Realizacja


0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agnieszka

Podobało mi się.

Katarzyna

Świetnie spędzony czas. Super miejsce, fajna atmosfera - pracownia ceramiki. Możliwość wykonania użytecznego i ładnego przedmiotu.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.