(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Artystyczne "Sztuka Ładnego Przedmiotu" | Warszawa

Tylko u nas
5.0 2 Opinii

Warsztaty Artystyczne "Sztuka Ładnego Przedmiotu" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Lubisz zajęcia artystyczne, lubisz tworzyć? To warsztat, na którym, z pomocą doświadczonego artysty, każdy może zrobić ceramiczną paterę z taflą szkliwa na wierzchu. Artysta prowadzący warsztat, najpierw naucza jak w prosty sposób uformować z gliny duży talerz ( ok.26 cm ) a potem zdradza różne techniki zdobienia i pomaga, krok po kroku, zastosować je, by ten zwykły talerz przeobraził się w piękną paterę. Ten efektowny przedmiot będzie miał wartość nie tylko użytkową i estetyczną, ale niewątpliwie sprawiał radość i satysfakcję z samodzielnie wykonanego rękodzieła. Może być pięknym przedmiotem, z którego korzystamy na co dzień lub wspaniałym prezentem dla bliskiej nam osoby.

Jak wygląda realizacja?
Warsztat składa się z dwóch spotkań. Na pierwszym spotkaniu wykonujemy z gliny duży talerz (ok. 26 cm). Jeszcze w takiej surowej glinie, możemy wykonać zdobienie stosując różne metody.
Drugie spotkanie jest przeznaczone na szkliwienie, czyli pokrycie ceramiki profesjonalną glazurą (różne kolory). Aby to było możliwe, najpierw wykonana rzecz musi wyschnąć a potem trzeba ją wypalić w piecu ceramicznym. Po upływie odpowiedniego czasu umawiamy się na dokończenie pracy i po ponownym wypaleniu w piecu ceramicznym, talerz jest gotowy do serwowania ciast, owoców itd.

Warsztaty Artystyczne "Sztuka Ładnego Przedmiotu" | Warszawa sprawdzi się jako: prezent na urodziny, prezent dla niej, prezent na imieniny

Sztuka Ładnego Przedmiotu to idealny prezent dla każdej artystycznej duszy. Możliwość tworzenia i pokazania swoich umiejętności będzie świetnym podarunkiem. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Dwa warsztaty. Pierwszy do 2 godzin, drugi do 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób dorosłych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Ceramiki Artystycznej - Berkanan

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Agnieszka

Podobało mi się.

Katarzyna

Świetnie spędzony czas. Super miejsce, fajna atmosfera - pracownia ceramiki. Możliwość wykonania użytecznego i ładnego przedmiotu.

Zobacz inne propozycje