Rzucanie Siekierami do Celu dla Przyjaciół Plus | Wrocław

0.0 0 Opinii

Rzucanie Siekierami do Celu dla Przyjaciół Plus | Wrocław


Wrocław
1-8 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,99 zł

369,99 zł

O prezencie

Szukacie miejsca, w którym dobrze będziecie bawić się całą grupą znajomych? Potrzebujecie czegoś, co obudzi w Was ducha rywalizacji i zapewni ogrom emocji? Skorzystajcie z Rzucania Siekierami do Celu dla Przyjaciół Plus we Wrocławiu! Wybierzcie się na tor, który przygotowany został właśnie do Axe Throwing’u. Najpierw przejdziecie krótkie szkolenie i poznacie zasady gry, a następnie poznacie świat rywalizacji, w której zwycięży ta osoba, która najlepiej będzie rzucała siekierą. Czas na zabawę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zabawę w Axe Throwing, czyli Rzucanie Siekierami do Celu. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie ośmiu osób i odbywa się na podwójnym torze.

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Na początku przejdziecie szkolenie z rzucania siekierami i poznacie zasady gry. Następnie wejdziecie na profesjonalny tor do Axe Throwingu i, pod czujnym okiem trenera, rozpoczniecie swoją przygodę.

Ile czasu potrwa rzucanie siekierami?
Axe Throwing potrwa 90 minut.

Rzucanie Siekierami do Celu dla Przyjaciół Plus | Wrocław to wspaniała okazja, by spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych. Jest to oryginalny prezent na święta dla brata. Wybierz Voucher na przeżycie i podaruj bliskiej osobie niezwykłe emocje. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę łatwe!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

1-8 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z Axe Throwing’u wyłącznie pod nadzorem opiekuna. Istnieje możliwość przedłużenia zabawy o 30 minut za dodatkową opłatą. Voucher obejmuje: szkolenie, opiekę trenera, omówienie zasad gry i grę na torze podwójnym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

7siekier

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.