(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Muzyczne "Najwyższa Jakość Dźwięku" | Toruń (okolice)

0.0 0 Opinii

Warsztaty Muzyczne "Najwyższa Jakość Dźwięku" | Toruń (okolice)


Łubianka
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz słuchać muzyki i zawsze szukasz najlepszego sprzętu, pozwalającego wydobyć z ulubionych “kawałków” coś ekstra? Zastanawiasz się, jak tworzony jest sprzęt audio? Skorzystaj z wyjątkowych Warsztatów Muzycznych “Najwyższa Jakość Dźwięku” w Łubiance, mieszczącej się blisko Torunia i Bydgoszczy. Przenieś się do świata cudownego dźwięku i zobacz, o jakie szczegóły należy zadbać, wybierając sprzęt audio. Profesjonalny odsłuch będzie odbywał się także na sprzęcie wartym milion złotych. Czas na czysty dźwięk i wyjątkowo dźwięczną przyjemność!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Warsztatach Muzycznych “Najwyższa Jakość Dźwięku”. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej, dwóch lub trzech osób.

Jak przebiega realizacja przeżycia?
Na początku skontaktuje się z Tobą przedstawiciel, by uzgodnić dogodny termin spotkania. Samo przeżycie podzielone jest na pięć etapów:

1. Powitanie i wstępne omówienie przebiegu przeżycia oraz wybór jedzenia (podczas przeżycia będzie przerwa na posiłek typu zimne przekąski lub pizza, a jeśli któraś z osób uczestniczących w przeżyciu będzie świętowała jakieś wydarzenie np. urodziny, to będzie zaserwowany specjalny poczęstunek napojami).

2. Wprowadzenie do świata audio. Rozmowa na temat fizyki dźwięku, przejście się po profesjonalnej pracowni i omówienie etapów tworzenia sprzętu audio. Mnóstwo ciekawostek i historii, które będą cennym doświadczeniem dla uczestników.

3. Odsłuch w specjalnie przygotowanej sali. Wyjątkowa podróż po różnych gatunkach muzyki i prawdziwa uczta dla uszu.

4. Dyskusja na temat odczuć i wrażeń połączona z poczęstunkiem.

5. Podziękowania i pożegnanie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3 godzin.

Warsztaty Muzyczne “Najwyższa Jakość Dźwięku” | Toruń (okolice) to wyjątkowy prezent dla audiofila i osób, które uwielbiają muzykę oraz lubią słuchać jej na najlepszym sprzęcie. Podróż do świata pięknego dźwięku to wspaniała przygoda i okazja, by spełnić marzenia swoich bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łubianka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie podzielone jest na kilka etapów: Wprowadzenie do świata audio, Odsłuch, Dyskusja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Manron

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje