Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Wrocław (okolice)
1 os.

950 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kilkaset metrów nad powierzchnią ziemi, Ty, instruktor i mały plecak. Adrenalina, która krąży w Twoich żyłach podkręca bicie Twojego serca. Czujesz, że grawitacja tylko czeka, aby móc skierować Cię na dół. Tylko jeden krok dzieli Cię od swobodnego spadania. Właśnie takich emocji będziesz mógł doświadczyć podczas Skoku ze Spadochronem. Gdyby tego było mało, całe przeżycie będzie nagrywane, byś mógł wracać do tego wydarzenia przez długi czas, choć i tak z pewnością o nim nie zapomnisz. Niewielu decyduje się, by wykonać ten krok. Czy Ty się odważysz?

Prezent obejmuje:

  • Skok tandemowy z instruktorem,
  • Nagranie przeżycia,
  • Niezapomniane wrażenia!

 

Pomysł na prezent dla Niego to dla Ciebie ciężki orzech do zgryzienia? Potrzebujesz inspiracji, by sprawić Mu niebanalny prezent? Nic prostszego! Przejrzyj nasz katalog marzeń i wybierz jeden z tysiąca pomysłów na niezapomniany prezent! Przykładowo Skok ze Spadochronem z Filmowaniem to świetna propozycja dla każdego miłośnika mocnych wrażeń. Wręczając Mu voucher na prezent, możesz być pewna, że będzie pozytywnie zaskoczony!


Miejsce realizacji

Wrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika to 110 kg. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów bądź ich obecność. Prosimy o przybycie 30 minut przed ustaloną godziną realizacji prezentu.Opinie (16)

RAFAŁ LEWANDOWSKI

Witam. POLECAM W100% ATMOSFERA PRZYJACIELSKO-RODZINNA WSPANIALI LUDZIE NIE SAMOWITE WRAŻENIA ZE SKOKU

Natalia Trawińska

Wrażenia niesamowite, super doświadczenie, mimo strachu, gdy widzi się tą przestrzeń, w która trzeba wskoczyć...na szczęście skacze się na chmury jak na pierzynkę i przez chwilę nie wiadomo co się dzieje , żeby potem można było delikatnie zlatywać i podziwiać wszystko z lotu ptaka :):) Polecam

Mirek

230km \h w dól,przez 45 sekund!! Profesjonalna ekipa!Szybko ,sprawnie .Pozdrawiam Klocka.Polecam zdecydowanie -świetna zabawa z wysokim poziomem adrenalinki :) Mirek

Natalia Kocjan

Bardzo mi się podobało , śni mi się to do dziś ❤️ Napewno nie był to moj ostatni skok a bardzo chciałabym w przyszłości skoczyć sama ❤️

Piotr Mełeszka

Jestem bardzo zadowolony, organizacja wzorowa, bardzo miła atmosfera. Było naprawdę świetnie, jeżeli chodzi o skok ze spadochronem to polecam wszystkim ;)

1 2 3 4
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.