Skok ze Spadochronem nad Helem | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (9)
Hel
1 os.

990 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz adrenalinę, silne emocje i nowe wyzwania? Marzysz aby wznieść się aż do chmur? Wejdź na pokład samolotu, który zabierze Cię na wysokość 4000 metrów... a następnie wyskocz ze spadochronem! Skok ze Spadochronem Hel to niecodzienna przygoda! Nic innego nie zapewni Ci takich wrażeń. W ciągu niecałej minuty swobodnego lotu przemierzysz odległość równą najwęższemu odcinkowi Mierzei Helskiej, a następnie bezpiecznie wylądujesz na ziemi. W trakcie opadania będziesz mieć mnóstwo czasu na podziwianie fenomenalnego widoku morza oraz delektowanie się ogromnym pędem powietrza na swojej skórze. Od realizacji marzeń dzieli Cię już tylko chwila. Życzymy miłej podróży i do zobaczenia na dole!

Jak przebiega realizacja:

Na początku należy przejść szkolenie, który przygotuje Cie do skoku. Musisz też założyć kombinezon i specjalne okularki. Następnie wraz z instruktorami wsiądziesz do samolotu, który wyniesie was na odpowiednią wysokość. Skok odbędzie się w tzw, tandemie, czyli cały czas będziesz lecieć w towarzystwie instruktora.

Z jakiej wysokości odbędzie się skok:

Skok odbędzie się z wysokości 4000 metrów!

Skok ze Spadochronem nad Helem sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyny, prezent na urodziny, prezent na Święta.

Ekstremalny prezent na urodziny spędza Ci sen z powiek? Niepotrzebnie! Jako eksperci od podarunków polecamy skoki spadochronowe. To niebanalne przeżycia, które zapewniają adrenalinę, emocje i całą masę bezcennych wspomnień. To właśnie nasza recepta na fajny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę! Potrzebny ci jest oryginalny prezent dla mężczyzny lub kobiety? A może chcesz znaleźć ciekawy prezent na 18? Skok ze Spadochronem to strzał w dziesiątkę.

Miejsce realizacji

Hel

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 40-50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas skoku. Przeciwwskazania: wzrost poniżej 130 cm, waga powyżej 100 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.Opinie (2)

Magdalena

Rewelacyjne przeżycie! Polecam!

Piotrek

Profesjonalne podejście do realizacja zadania, polecam innym osobom. Moim zdaniem nic nie wymaga zmian.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.