Sesja w Kriokomorze | Szczecin

Nowość
0.0 0 Opinii

Sesja w Kriokomorze | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Sesja w Kriokomorze, Szczecin - SI Regeneracja

Zadbaj o odpowiednią regenerację swoje ciała, wybierając nowoczesną metodę. Zapraszamy na Sesję w Kriokomorze w Szczecinie! Jest to nieco mroźny (temperatura sięga -195 stopni Celsjusza) zabieg, z którego warto jednak skorzystać. Przynosi on bowiem zdumiewające korzyści zdrowotne - działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęki i obniża napięcie mięśni. Doskonale wpływa również na regenerację, dlatego chętnie z takich zabiegów korzystają sportowcy. Odkryj, jak będzie wyglądała najmroźniejsza przygoda Twojego życia!

Sesja w Kriokomorze w Szczecinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję w Kriokomorze. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa sesja?
Sesja trwa 3 minuty.

Jaka temperatura panuje w kriokomorze?
W kriokomorze panuje temperatura -195 stopni Celsjusza.

Jakie korzyści przynosi kriokomora?
Kriokomora ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ponadto zmniejsza obrzęki, obniża napięcie mięśni i podnosi wydolność organizmu, zapewniając jego szybsza regenerację i poprawiając jednocześnie krążenie.

Jak należy przygotować się do sesji?
Aby odpowiednio przygotować się do sesji, należy w ten dzień zrezygnować z alkoholu i innych używek. Przed zabiegiem nie wolno używać kremów, maści oraz balsamów. Przed wejściem należy zdjąć całą biżuterię i zegarek. Najlepszym ubraniem na krioterapię będzie strój kąpielowy lub bielizny (kobiety mogą wchodzić do kriokomory nago, mężczyźni nie, ze względu na ryzyko odmrożeń).

Sesja w Kriokomorze - Voucher na prezent

Sesja w Kriokomorze w Szczecinie to znakomity pomysł na prezent, który zapewni regenerację i niezwykłe korzyści zdrowotne. Voucher do Kriokomory jest oryginalnym podarunkiem, który śmiało można wręczać bliskim w różnym wieku i na każdą okazję. Jest to wspaniała przygoda, która zostaje w pamięci na długie lata. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy.

Czas trwania

3 minuty.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Kriokomora ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ponadto zmniejsza obrzęki, obniża napięcie mięśni i podnosi wydolność organizmu, zapewniając jego szybsza regenerację i poprawiając jednocześnie krążenie. W kriokomorze panuje temperatura -195 stopni Celsjusza. Przeżycie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Przed zabiegiem nie wolno używać kremów, maści oraz balsamów. Przed wejściem należy zdjąć całą biżuterię i zegarek


Sprawdź na mapie


Realizacja

Si Strefa Regeneracji

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.