(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Power of Flowers" | Warszawa

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Power of Flowers" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1349,99 zł

1349,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz piękno przyrody i doskonale czujesz się na łonie natury? Marzysz o zdjęciach, które doskonale oddadzą Twojego ducha i wydobędą Twoje prawdziwe piękno? Skorzystaj z Sesji Fotograficznej “Power of Flowers” w Warszawie i zobacz, jak przyjemna może być sesja fotograficzna. Na początek czeka Cię profesjonalny wizaż artystyczny i dobranie odpowiednich dodatków. Później pozowanie i odkrywanie samej siebie poprzez zdjęcia. Podaruj sobie wspaniałą, fotograficzną przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Sesji Fotograficznej “Power of Flowers”. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co otrzymam w ramach sesji?
Otrzymasz profesjonalną sesję zdjęciową, profesjonalny wizaż artystyczny, dodatki dobrane indywidualnie oraz 5 zdjęć wysokiej jakości, poddanych autorskiemu retuszowi, które wybierzesz spośród 50 propozycji.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja wraz z wizażem artystycznym potrwa około 3 godzin.

Sesja Fotograficzna “Power of Flowers” | Warszawa to fantastyczny prezent dla bliskiej przyjaciółki na urodziny. Profesjonalna sesja z udziałem doświadczonego fotografa i charakteryzatorki to ciekawa przygoda i okazja, by wyrazić siebie na niezwykłych fotografiach. Wybierz Voucher na sesję zdjęciową i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do atrakcji :)

Czas trwania

około 3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję fotograficzną, profesjonalny wizaż artystyczny i rekwizyty, np. prawdziwe kwiaty, rośliny, biżuterię, inne akcesoria, które dobierane są indywidualnie do sesji. Strój we własnym zakresie. Z sesji osoba obdarowana otrzyma 5 unikatowych fotografii w wysokiej rozdzielczości. Wybór z 50 zdjęć. Zdjęcia do wyboru w ciągu 5 dni roboczych. Retusz maksymalnie do 10 dni roboczych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ewa Piekut Fotografia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje