(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Biznesowa Fotograficzna | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Sesja Biznesowa Fotograficzna | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej drogi zawodowej, czy też Twoja kariera już osiągnęła zawrotne tempo, to profesjonalne zdjęcia są rzeczą, której prędzej czy później będziesz potrzebować. Profesjonalna Sesja Biznesowa Fotograficzna w Poznaniu pokaże Twój profesjonalizm, odda Twój charakter i znacznie zwiększy zainteresowanie przyszłych pracodawców. Doświadczony fotograf zadba nie tylko o to, by Twój wygląd był nieskazitelny, ale również o najdrobniejsze szczegóły zdjęć, które poprawią Twoje CV. Przekonaj się, ile potrafi zmienić dobre zdjęcie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalną Biznesową Sesję Zdjęciową. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile zdjęć i w jakiej jakości otrzymam?
Prezent obejmuje zdjęcia do CV, 2x6 (dwa portrety biznesowe po obróbce, w wersji kolorowej i czarno-białej, w rozdzielczościach: maksymalnej (natywnej), 2048p i 1080p., otrzymasz po 6 wersji każdego ze zdjęć).

Ile czasu potrwa sesja biznesowa?
Sesja Biznesowa w Poznaniu potrwa około godziny.

Po jakim czasie otrzymam zdjęcia?
Zdjęcia będą gotowe w 48 godzin, licząc od momentu zakończenia sesji zdjęciowej. Gotowe zdjęcia przekazywane są na e-mail w formie linku do pobrania.

Sesja Biznesowa Fotograficzna 

Profesjonalna Biznesowa Fotograficzna w Poznaniu to wspaniała okazja, by odświeżyć CV i zadbać o dobre zdjęcia, oddające charakter i ukazujące profesjonalizm.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Eleganckie ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 - 40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje zdjęcia do CV, 2x6 (dwa portrety biznesowe po obróbce, w wersji kolorowej i czarno-białej, otrzymasz po 6 wersji każdego ze zdjęć). Czas na przygotowanie zdjęć licząc od sesji zdjęciowej wynosi 48 godzin. Gotowe zdjęcia przekazywane są na e-mail w formie linku do pobrania. Każde dodatkowo wybrane zdjęcie kosztuje 89 zł.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kuba Kępiński

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.