(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Romantyczny Pobyt w Sercu Gór dla Dwojga | Zakopane (okolice)

0.0 0 Opinii

Romantyczny Pobyt w Sercu Gór dla Dwojga | Zakopane (okolice)


Łapsze Niżne, Zakopane (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

990,00 zł

990,00 zł

O prezencie

Potrzebujecie natychmiastowego odpoczynku? Cierpicie na brak czasu? Skorzystajcie z Romantycznego Pobytu w Sercu gór i “wyrwijcie się” z miasta choć na chwilę! Waszą uwagę z pewnością zwróci bardzo bogata oferta SPA, z której warto skorzystać! Otoczenie polskich Tatr zapewni niepowtarzalny klimat, który przełoży się na Wasze dobre samopoczucie! Górskie powietrze pozytywnie wpłynie na Wasze zdrowie, a nieograniczony dostęp do basenu solnego, siłowni, sauny parowej, sauny suchej oraz groty solnej sprawi, że ten romantyczny wypad będzie “strzałem w dziesiątkę”!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wypoczynek w hotelu SPA, dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W skład prezentu wchodzi: 1 nocleg w dwuosobowym, designerskim pokoju, śniadanie w formie bufetu w restauracji NoName, kolację a la carte w restauracji NoName, butelka wykwintnego wina, kosz owoców oraz możliwość skorzystania z nieograniczonego dostępu do Medical Beauty Spa (Basen Solny, Siłownia, Sauna Parowa, Sauna Sucha, Grota Solna).

Ile trwa doba hotelowa?
Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15, zaś kończy o 12 dnia następnego.

Romantyczny Pobyt w Sercu Gór sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na rocznicę, prezent z okazji urodzin

Wspólny wyjazd jako pomysł na prezent? Doskonały pomysł! Romantyczny Pobyt w Sercu Gór będzie doskonałym pomysłem na prezent ślubny lub walentynkowy! Sprawdzi się również jako podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Chłopaka! Idealny upominek dla rodziców, dziadków lub po prostu zakochanych! Wywoła zadowolenie na twarzy i kobiety, i mężczyzny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łapsze Niżne, Zakopane (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 12:00

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Doba hotelowa zaczyna się o 15:00 a kończy o 12:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia: 1 nocleg w komfortowym, designerskim pokoju, śniadanie w formie bufetu w Restauracji NoName, 1 kolacja a la carte w Restauracji NoName plus, możliwość skorzystania z Butelki wykwintnego wina oraz kosza owoców, możliwość skorzystania z nieograniczonego dostępu o do Medical&Beauty Spa (Basen Solny, Siłownia, Sauna Parowa, Sauna Sucha, Grota Solna)


Sprawdź na mapie


Realizacja

NoNameLuxury Hotel&Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje