(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Świat Filmu dla Rodziny | Wrocław

0.0 0 Opinii

Poznaj Świat Filmu dla Rodziny | Wrocław


Wrocław
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

68,00 zł

68,00 zł

O prezencie

Wybieracie się całą rodziną do Wrocławia i szukacie miejsca, które warto odwiedzić? Każdy z Was obejrzał już w życiu kilkadziesiąt lub kilkaset filmów? Zapraszamy na niezwykłe przeżycie - Poznaj Świat Filmu dla Rodziny! Wybierzcie się do niezwykłego muzeum, którego eksponaty przyjechały prosto z Hollywood. Zwiedzanie odbywa się w zabytkowym schronie przeciwlotniczym, które ma 536 metrów kwadratowych i znajduje się… sześć metrów pod ziemią! Muzeum podzielone jest na trzy części: filmową, w której znajdują się gadżety znane z produkcji kinowych oraz Laboratorium Iluzji, w którym dowiecie się jak powstają znane efekty specjalne. Miejsce łączy w sobie historię, naukę i film. Wybierzcie się do magicznego, filmowego świata i przeżyjcie niezwykłą przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie muzeum filmowego, dla czterech osób (dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci).

Jakie rzeczy znajdują się w muzeum?
Muzeum podzielone jest na trzy części - Część Filmową, Historyczną i Laboratorium Iluzji. W części filmowej znajdują się oryginalne gadżety filmowe m.in: Listy z Hogwartu (Harry Potter i Kamień Filozoficzny), Fragment Gwiazdy Śmierci (Gwiezdne Wojny), Kostiumy (Bękarty Wojny, Piraci z Karaibów, Marvel) i Broń (James Bond, Braveheart, Helikopter w ogniu). Oczywiście to tylko mała część, dostępnych do zwiedzania, eksponatów. W Laboratorium Iluzji można poznać triki, stosowane przez iluzjonistów oraz efekty specjalne, znane z hitowych produkcji filmowych. Zobaczysz, jak wygląda m.in. studnia bez dna, hologram, sześcian nieskończoności oraz lewitujące lustro. Niezwykłe połączenie świata kina, nauki i historii.

Ile czasu potrwa zwiedzanie?
Zwiedzanie trwa zazwyczaj około 90 minut z aplikacją.

Poznaj Świat Filmu dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla znajomych, prezent na Dzień Dziecka

Ciekawe miejsce we Wrocławiu, które warto odwiedzić całą rodziną? Fajny prezent dla znajomych i ich dzieci? Poznaj Świat Filmu dla Rodziny to wyjątkowe przeżycie i oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka, który niesie za sobą walor edukacyjny. Voucher do kinowego świata to tani i ciekawy upominek, który gwarantuje emocje i rodzicom, i dzieciom! Wspaniała atrakcja, którą koniecznie warto zobaczyć! Muzealna przygoda, która gwarantuje emocje. Świetnie sprawdzi się również jako podarunek dla dziadków, którzy chętnie wybiorą się z wnukami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób dorosłych i 2 dzieci. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia bilet wstępu do wyjątkowego muzeum.


Sprawdź na mapie


Realizacja

MovieGate

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje