Poznaj Świat Filmu dla Rodziny | Wrocław

Nowość
0.0 0 Opinie

Poznaj Świat Filmu dla Rodziny | Wrocław


Wrocław
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

68,00 zł

68,00 zł

O prezencie

Wybieracie się całą rodziną do Wrocławia i szukacie miejsca, które warto odwiedzić? Każdy z Was obejrzał już w życiu kilkadziesiąt lub kilkaset filmów? Zapraszamy na niezwykłe przeżycie - Poznaj Świat Filmu dla Rodziny! Wybierzcie się do niezwykłego muzeum, którego eksponaty przyjechały prosto z Hollywood. Zwiedzanie odbywa się w zabytkowym schronie przeciwlotniczym, które ma 536 metrów kwadratowych i znajduje się… sześć metrów pod ziemią! Muzeum podzielone jest na trzy części: filmową, w której znajdują się gadżety znane z produkcji kinowych oraz Laboratorium Iluzji, w którym dowiecie się jak powstają znane efekty specjalne. Miejsce łączy w sobie historię, naukę i film. Wybierzcie się do magicznego, filmowego świata i przeżyjcie niezwykłą przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie muzeum filmowego, dla czterech osób (dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci).

Jakie rzeczy znajdują się w muzeum?
Muzeum podzielone jest na trzy części - Część Filmową, Historyczną i Laboratorium Iluzji. W części filmowej znajdują się oryginalne gadżety filmowe m.in: Listy z Hogwartu (Harry Potter i Kamień Filozoficzny), Fragment Gwiazdy Śmierci (Gwiezdne Wojny), Kostiumy (Bękarty Wojny, Piraci z Karaibów, Marvel) i Broń (James Bond, Braveheart, Helikopter w ogniu). Oczywiście to tylko mała część, dostępnych do zwiedzania, eksponatów. W Laboratorium Iluzji można poznać triki, stosowane przez iluzjonistów oraz efekty specjalne, znane z hitowych produkcji filmowych. Zobaczysz, jak wygląda m.in. studnia bez dna, hologram, sześcian nieskończoności oraz lewitujące lustro. Niezwykłe połączenie świata kina, nauki i historii.

Ile czasu potrwa zwiedzanie?
Zwiedzanie trwa zazwyczaj około 90 minut z aplikacją.

Poznaj Świat Filmu dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent dla znajomych, prezent na Dzień Dziecka

Ciekawe miejsce we Wrocławiu, które warto odwiedzić całą rodziną? Fajny prezent dla znajomych i ich dzieci? Poznaj Świat Filmu dla Rodziny to wyjątkowe przeżycie i oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka, który niesie za sobą walor edukacyjny. Voucher do kinowego świata to tani i ciekawy upominek, który gwarantuje emocje i rodzicom, i dzieciom! Wspaniała atrakcja, którą koniecznie warto zobaczyć! Muzealna przygoda, która gwarantuje emocje. Świetnie sprawdzi się również jako podarunek dla dziadków, którzy chętnie wybiorą się z wnukami.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla dwóch osób dorosłych i 2 dzieci. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia bilet wstępu do wyjątkowego muzeum.


Sprawdź na mapie


Realizacja

MovieGate

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.