Metamorfoza Fryzury "Color Me" | Katowice

0.0 0 Opinii

Metamorfoza Fryzury "Color Me" | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

429,99 zł

429,99 zł

O prezencie

Pokoloruj sobie życie nowymi barwami, dzięki Metamorfozie Fryzury w salonie fryzjerskim. Profesjonalni styliści doradzą Ci w wyborze idealnego koloru, który będzie wiernym odzwierciedleniem Twojej tożsamości. Odkryj w sobie zupełnie nowe cechy lub podkreśl te, które już dobrze znasz. Zaszalejesz z ognistą czerwienią, czy tylko lekko rozjaśnisz brąz na lato? Wybór należy do Ciebie! Usiądź wygodnie w fotelu, zrelaksuj ...i zobacz się w nowej odsłonie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje koloryzację włosów oraz strzyżenie.

Z jakich produktów korzysta salon fryzjerski?
Zabieg odbywa się w autoryzowanym salonie fryzjerskim KEVIN.MURPHY. Jest to autorska marka jednego z najbardziej cenionych stylistów na świecie.

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim?
Tylko profesjonalista potrafi dobrać odpowiedni kolor i położyć go precyzyjnie. Nie ryzykujesz zatem, że kolor nie spełni Twoich oczekiwań lub będzie nierówny. W dodatku, w salonie wykorzystywane są profesjonalne farby do włosów, które dają gwarancję trwałości. Oddanie się w ręce profesjonalisty to także wspaniała forma relaksu!

Metamorfoza Fryzury "Color Me" sprawdzi się jako:
podarunek dla żony, prezent dla niej, upominek urodzinowy

Uczyń prezent z okazji Dnia Kobiet bardziej kolorowym i podaruj swojej dziewczynie voucher na metamorfozę włosów. Nowa fryzura to świetny pomysł, który jest praktyczny, ale także zagwarantuje przyjemne chwile w salonie. A może to Twoja siostra znajdzie voucher na koloryzację w formie prezentu pod choinką?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje koloryzacje włosów oraz strzyżenie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Clarins

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.