Masaż Gorącymi Kamieniami | Szczecin

0.0 0 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

198,99 zł

198,99 zł

O prezencie

Wiele osób myśli, że bazaltowe kamienie nie mają nic wspólnego z relaksem i komfortem. Masaż Gorącymi Kamieniami jest jednak synonimem relaksu! Wejdź do eleganckiego SPA i przygotuj się na pełne odprężenie. Poczuj, jak codzienne sprawy tracą na znaczeniu, a Twoje ciało wypełnia błogie, kojące umysł ciepło. Umiejętności masażysty, połączone z naciskiem kamieni sprawią, że poczujesz zastrzyk energii oraz radość! Zostaw za sobą stres i zmęczenie, przygotuj się na dawkę nieporównywalnego z niczym innym relaksu.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60 minut masażu gorącymi kamieniami.

Czy musisz mieć ze sobą ubrania na przebranie?
Nie, dostaniesz do własnego użytku jednorazową bieliznę, ręcznik oraz klapki.

Jakie korzyści niesie za sobą masaż?
Masaż gorącymi kamieniami głęboko rozgrzewa organizm oraz rozluźnia napięcie mięśniowe.

Czy wiesz, że…
Gorące kamienie to bazalt pochodzenia wulkanicznego. Są idealnie gładkie, bo wydobywa się je z dna oceanów. Dlatego są bardzo miłe w kontakcie ze skórą. Mają ciemnoszary lub czarny kolor. Bardzo długo utrzymują ciepło. Podczas masażu powinny być rozgrzane do temperatury ok. 50°C.

Masaż gorącymi kamieniami sprawdzi się jako:
prezent dla żony, podarunek dla koleżanki, upominek dla szefowej.

Chcesz podarować prezent dla żony, dzięki któremu sprawisz jej ogromną radość? Pragniesz sprawić wyjątkowy podarunek dla koleżanki na urodziny? Masaż gorącymi kamieniami dostarczy Twoim bliskim chwil relaksu i zapomnienia! Voucher, będzie idealnym upominkiem dla Twojej szefowej, która z pewnością doceni i z radością wykorzysta Twój prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Przeciwskazania: ciąża i menstruacja, zmiany skórne: rozsiane i ropne, nowotwory, hemofilia, żylaki, miażdżyca, wszelkie stany zapalne, choroby zakaźne, choroby psychiczne, epilepsja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Beata

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA POZDRAWIAM

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.