(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Konsultacja Wizerunkowa z Projektantką Mody | Warszawa

0.0 0 Opinii

Konsultacja Wizerunkowa z Projektantką Mody | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,99 zł

599,99 zł

O prezencie

Znowu, pomimo wielu rzeczy w szafie, nie masz się w co ubrać? Rozwiąż ten problem raz na zawsze, nie uciekając się do regularnych wizyt w sklepach z ubraniami! Zapraszamy na Konsultację Wizerunkową z Projektantką Mody w Warszawie! Marta Banaszek jest doświadczoną projektantką, która oferuje doradztwo w zakresie ubioru oraz wizerunku. Prowadzi swoje Studio Mody na warszawskich Kabatach, gdzie od 4 lat razem z zespołem ubiera klientki na każdą okazję. Spotkanie zapewni Ci konkretne porady i wskazówki, które niezbędne są, by zbudować Twój własny styl i odpowiedzieć na Twoje realne potrzeby. Przymierzysz konkretne fasony, dowiesz się, jak łączyć kolory, które pasują do Twojej urody. Po rozpoznaniu Twojego gustu, poznasz szeroki wachlarz możliwych stylizacji. Do tego zrozumiesz, jak pielęgnować ubrania. Dzięki temu Twoje zakupy będą przyjemnością, a nie obowiązkiem. Czeka Cię dobra zabawa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Konsultację Wizerunkową z Projektantką Mody - Martą Banaszek. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Konsultacja rozpocznie się od pysznej kawy. Podczas spotkania otrzymasz konkretne porady i wskazówki, które pozwolą Ci zbudować indywidualny styl i będą odzwierciedlać Twoje aktualne potrzeby. W ramach konsultacji przeprowadzane są przymiarki wybranych fasonów oraz doradztwo pod kątem łączenia kolorów pasujących do Twojej urody. Po wstępnym rozpoznaniu tego, co lubisz, poznasz szeroki wachlarz stylizacji jak i tajniki pielęgnacji ubrań.

Wszystko co potrzeba wiedzieć, aby oszczędzić czas i sprawić, by zakupy były przyjemniejsze!

Ile czasu potrwa spotkanie?
Konsultacja potrwa około 2 godzin w uzgodnionym wcześniej terminie.

Kto może skorzystać z konsultacji?
Przeżycie przeznaczone jest dla kobiet od 18 roku życia.

Konsultacja Wizerunkowa z Projektantką Mody | Warszawa to wyjątkowe wydarzenie, pozwalające zrozumieć, jakie prawa rządzą się światem ubrań i mody. Wybierz wymarzony prezent dla żony na urodziny i podaruj jej szansę na metamorfozę szafy. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie dedykowane jest kobietom powyżej 18 roku życia. Voucher obejmuje: porady, wskazówki dotyczące budowania indywidualnego stylu, przymiarki wybranych fasonów i doradztwo pod kątem dobierania kolorów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

STUDIO Marta Banaszek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje