(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda w Symulatorze Wyścigowym | Poznań

0.0 0 Opinii

Jazda w Symulatorze Wyścigowym | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Szukasz ciekawej rozrywki, która idealnie sprawdzi się w pochmurny dzień? Zwykły symulator to dla Ciebie za mało? Zapraszamy na profesjonalną Jazda w Symulatorze Wyścigowym. Przygoda odbywa się na Symulatorze ESM 5 DOF, na którym obowiązkowe jest zapinanie pasów! Autorski, profesjonalnie wykonany system ruchu to gwarancja realistycznych odczuć z jazdy (możesz np. utracić kontrolę trakcji). Cały osprzęt, w tym najwyżej jakości pedały i sygnowana kierownica (z elementami karbonu), gwarantuje niesamowitą zabawę i realistyczną rozgrywkę. Symulator "pracuje na czterech nogach", a jego osiągi zdecydowanie wyróżniają przeżycie nie tylko na terenie kraju, ale również całego świata. Wybierz się na niezwykłą zabawę i samodzielnie dowiedz się, dlaczego właśnie ten symulator wyścigowy jest tak popularny!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę w profesjonalnym symulatorze wyścigowym, dla jednej osoby.

Na jakim symulatorze odbywa się jazda?
Jazda odbywa się na profesjonalnym symulatorze wyścigowym - ESM 5 DOF, który pracuje na czterech nogach i zapewnia możliwość utraty kontroli trakcji.

Ile czasu potrwa przeżycia?
Jazda w symulatorze potrwa 60 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoba niepełnoletnia musi uzyskać zgodę opiekuna prawnego oraz mieć minimum 160 cm wzrostu.

Czy jazda w symulatorze to wyłącznie męska rozrywka?
Nie, z symulatora chętnie korzystają również kobiety.

Jazda w Symulatorze Wyścigowym | Poznań sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Ojca, prezent dla mężczyzny, prezent dla singielki

Szukasz ciekawego przeżycia, które byłoby fajnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu dla Ciebie w Poznaniu? A może potrzebujesz niedrogiego upominku dla brata lub przyjaciela? Jazda w Symulatorze Wyścigowym to zabawa dla profesjonalistów, którzy szukają niesamowitej rozrywki - dostępnej o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych. Super prezent, który gwarantuje niezwykłe emocje! Voucher na symulator ESM 5 DOF to gwarancja ciekawej rozrywki i niesamowitej zabawy dla każdego faceta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Organizator zapewnia 60 minut jazdy w symulatorze. Min. wzrost 160 cm. Minimalny. wiek to 15 lat za zgodą prawnego opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SIM - Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje