(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Japoński Masaż Twarzy Kobido | Szczecin

0.0 0 Opinii

Japoński Masaż Twarzy Kobido | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

288,99 zł

288,99 zł

O prezencie

Tradycyjna medycyna chińska wciąż jest niezwykle popularna i chętnie stosowana przez setki osób na całym świecie. Jednym z zabiegów, który na niej bazuje, jest Masaż Twarzy Kobido, który polega na szybkim uciskaniu konkretnych punktów na twarzy. Dzięki temu dochodzi do całkowitego rozluźnienia mięśni, poprawy stanu skóry twarzy, a także uzyskuje się efekt liftingu. Wypróbuj osobiście i poczuj, jak Twoja skóra się regeneruje, a Ty czujesz większe odprężenie.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Japoński Masaż Twarzy Kobido. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu trwa Masaż?
Masaż potrwa godzinę.

Japoński Masaż Twarzy Kobido | Szczecin to doskonała propozycja dla każdej osoby, która chce zadbać o swoją cerę i rozluźnić mięśnie twarzy. Masaż oparty jest o tradycyjne techniki stosowane od setek lat, dlatego możesz mieć pewność, że osoba obdarowana doświadczy głębokiego rozluźnienia i odprężenia. To idealny prezent z okazji Urodzin, Dnia Ojca czy Świąt Bożego Narodzenia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż Twarzy Kobido zmniejsza objawy starzenia się skóry, pobudza metabolizm komórek, dzięki czemu skóra podlega szybszej regeneracji, wspomaga odzyskanie młodszego wyglądu, niweluje opadające policzki i zmarszczki mimiczne, zmniejsza opuchliznę twarzy oraz “worki pod oczami”, podnosi opadające powieki, ujędrnia skórę, relaksuje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WERSAL SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje