Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Łódź i inne lokalizacje na terenie kraju
1 os.

279,99 zł 349 zł -20%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz poczuć się niczym bohater filmu akcji? Zawsze pociągało Cię strzelanie? Teraz możesz spróbować! Wejdź na profesjonalną strzelnicę i zacznij zabawę. Na rozgrzewkę pistolet i pistolet sportowy. Po oswojeniu się z hukiem i przełamaniu pierwszych lodów czas na legendarny karabin AK-47 znany jako "Kałasznikow". Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie wieńczy strzelanie z strzelby gładko-lufowej, inaczej "shotgun" albo "pompki". Razem 55 naboi z czterech różnych rodzajów broni. To doświadczenie będziesz wspominać jeszcze długo po wyjściu ze strzelnicy. Kto wie, może będzie to początek nowej pasji? Chwyć broń, sprawdź swoje celne oko i przekonaj się jakie emocje zapewnia strzelanie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje broń, tarcze, 55 naboi, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora.

Z jakiej broni oddaje się strzały?

Po 15 strzałów z broni sportowej, pistoletu oraz AK-47, 10 strzałów z broni gładkolufowej (shotgun).

Jaki jest minimalny wiek uczesnika?

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, podarunek na Dzień Ojca, prezent na urodziny

Nie masz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla mężczyzny? Potrzebny Ci jest prezent dla męża, syna, brata, kolegi, chłopaka słowem dla niego? Z chęcią Ci pomożemy! Jako eksperci w dziedzinie podarunków wiemy, że najlepsze upominki to przeżycia - zapewniają świetną zabawę oraz miłe wspomnienia, których nie kupisz w kiosku! Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie to pomysłowy prezent na gwiazdkę, mikołajki, walentynki, urodziny, a nawet Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca! Ten ciekawy podarunek wprawi w zachwyt każdego mężczyznę. Potrzebujesz więcej inspiracji? Szukasz gotowych prezentów? Sprawdź nasz katalog marzeń i zobacz nasze cudowne prezenty!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Sortuj wyniki: 13
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Łódź i inne lokalizacje na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje po 15 naboi z pistoletu, pistoletu sportowego oraz karabinu kałasznikow. Ostatnie 10 strzałów oddaje się ze strzelby gładko-lufowej.  Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Zapewniamy broń, tarcze, naboje, sprzęt ochronny, stanowisko strzeleckie oraz opiekę instruktora. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji. Można dokupić dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.