Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
2 os.

239 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dla zwiększenia spójności związku, bądź spędzenia fantastycznie czasu z bliską osobą, doskonałe są zajęcia artystyczne. Teraz możecie sami stworzyć ozdoby do swojego domu. Razem miło spędzicie czas i poznacie wspaniały świat ceramicznych wytworów.

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Prezent Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga obejmuje dwa warsztaty do 2 godzin dla każdej osoby.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika prezentu Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga to 15 lat. Warsztaty z Ceramiki obejmują: naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia.Opinie (4)

Michał

Polecam, wszystko się udało, mieliśmy fajny prezent we dwoje :)

Ania

Super prowadząca zajęcia - polecam

Grażyna

Bardzo miła atmosfera na zajęciach, bardzo zyczliwi i pomocni gospodarze zajęć, chetnie służą pomocą i radą Zajęcia totalnie odstresowują, fajny sposób spędzenia wolnego czasu

Paweł

Bardzo nam się podobały zajęcia z lepienia gliny z uwagi na miłą atmosferę stworzoną przez prowadzącą, dokładne wyjaśnienie sposobu pracy z gliną, czujność kiedy samodzielnie lepiliśmy naczynia. Nie bez znaczenia też jest fakt, że mogliśmy wybrać dogodną dla nas datę i godzinę zajęć, a aktywny sposób spędzania czasu połączony z poznaniem czegoś nowego (szczególnie w zakresie rękodzieła i zawodów zanikających) jest dla nas dużą atrakcją. Czekamy na drugą część zajęć w ramach Wyjątkowego Prezentu.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.