Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Trening personalny EMS dla Dwojga | Gdańsk

0.0 0 Opinii

Trening personalny EMS dla Dwojga | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

220,00 zł

220,00 zł

O prezencie

Jesteście zapracowanym ludźmi, którzy chcieliby zadbać o swoje ciało i zdrowie, jednak nie macie zbyt wiele wolnego czasu, by poświęcić go na ciężkie treningi? Z pomocą przychodzi Trening Personalny EMS dla Dwojga, czyli innowacyjne podejście do ćwiczeń. Trening EMS to ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni, która powoduje znaczny wzrost efektywności treningu. Pozwala on na modelowanie kształtu ciała, ujędrnienie mięśni, szybki przyrost masy mięśniowej, przy jednoczesnej redukcji tłuszczu i cellulitu. Niezwykłe efekty można uzyskać przy 1-2 treningach w tygodniu, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają zbyt wiele wolnego czasu. Co ważne - trening nie obciąża stawów oraz kręgosłupa, to impuls jest bodźcem do pracy mięśni. Podczas jednego treningu można spalić aż 1200 kcal, ponieważ trening wyzwala średnio 150 razy skurczów mięśni więcej niż zwyczajne ćwiczenia. Spotkajcie się z trenerem indywidualnym i spróbujcie tej rewolucyjnej metody w kameralnej sali, z dala od zatłoczonych siłowni bądź klubów fitness. Postawcie na zdrowy trening, z wykorzystaniem najnowszej technologii!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa trening?
Trening EMS potrwa 60 minut, z czego 20 minut wymaga wysiłku.

Kiedy są widoczne pierwsze rezultaty treningu?
Pierwsze widoczne rezultaty pojawiają się przy czwartym treningu.

Czy trening odbywa się w ogólnodostępnej sali?
Trening z trenerem personalnym odbywa się sam na sam, bez udziału osób trzecich.

Czy otrzymamy niezbędny strój?
Tak, na treningu otrzymacie niezbędny strój do ćwiczeń EMS.

Trening Personalny EMS dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla znajomych, prezent na urodziny

Szukasz przeżycia, które świetnie sprawdzi się jako podarunek dla przyjaciół w Gdańsku? Rozglądasz się za upominkiem dla młodych rodziców, którzy narzekają na brak wolnego czasu? Trening Personalny EMS dla Dwojga to wygodne rozwiązanie, które gwarantuje zdumiewające efekty. Oczywiście nie jest to “cudowna metoda”, która nie wymaga wysiłku. Jest to innowacyjne podejście, które znacznie wspomaga trening. Wspaniały pomysł na prezent dla dwóch osób np. kolegów lub koleżanek lub brata bądź siostry, którzy chcieliby wybrać się na efektywny trening mięśni! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Na treningu podopieczni otrzymują strój do treningu EMS. Wymagane obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut (20 minut wysiłku)

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Zajęcia odbywają się indywidualnie z instruktorem. Obdarowani otrzymują strój do treningu EMS. Przeciwwskazania do treningu: padaczka, choroba psychiczna (schizofrenia), choroby serca, rozrusznik serca, nadczynność tarczycy, mocznica itp., ciąża, ciężka hemofilia, przepuklina brzuszna, rak, zakrzepica lub skłonność do zakrzepów (trombofilia, problemy z krzepliwością krwi), ciężkie choroby neurologiczne, cukrzyca, gruźlica, elementy/implanty metalowe, choroby powodujące gorączkę, ostre zapalenia bakteryjne i wirusowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Quick Gym

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje