(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Tajski Zabieg na Twarz | Warszawa | Olsztyn

5.0 3 Opinii

Tajski Zabieg na Twarz | Warszawa | Olsztyn


Warszawa, Olsztyn
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

Tajski Zabieg na Twarz, Warszawa, Olsztyn - Thai World SPA

Starożytni Tajowie uważali, że ludzie składają się z miliona cząsteczek, które mają swoje skupiska w różnych częściach ciała. Dlatego też masaż tajski, z którego korzystali, skupiał się na rozluźnieniu tych miejsc, co miało pozytywnie wpłynąć na całe ciało. Chciałabyś doświadczyć tak specyficznej formy relaksu? Wybierz się więc na Tajski Zabieg na Twarz połączony z masażem! Te kilka chwil spędzonych w SPA zaowocują w doskonałe samopoczucie oraz idealnie gładką cerę!

Tajski Zabieg na Twarz w Warszawie, Olsztynie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Tajski Zabieg na Twarz. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile trwa przeżycie?
Zabieg trwa 60 minut.

Czym charakteryzuje się Tajski Zabieg na Twarz?
Tajski Zabieg na Twarz rozpoczyna się oczyszczeniem twarzy za pomocą specjalnego mleczka, następnie Twoja twarz zostanie poddana waporyzacji z użyciem pary i ozonu, która ma na celu nawilżenie skóry, zmiękczenie obumarłego naskórka twarzy oraz usunięcie bakterii. Po tak dogłębnym oczyszczeniu zostanie nałożony peeling, który przygotuje Cię do nałożenia maseczki z alg. Kolejnym etapem będzie przyjemny masaż tajski, zapewniający rozluźnienie. Zabieg kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku. Napój wykonywany jest z owocu o nazwie Bael (kleiszcze smakowite). Napój normuje pracę jelit oraz pobudza przemianę materii. Zapobiega również przeziębieniom oraz infekcjom górnych dróg oddechowych.

Tajski Zabieg na Twarz - Voucher na prezent

Tajski Zabieg na Twarz w Warszawie lub Olsztynie sprawdzi się jako idealny prezent dla każdej kobiety. Tajski Zabieg na Twarz to wyjątkowe przeżycie, które przeniesie osobę obdarowaną do krainy błogiego relaksu. Chwile spędzone w SPA upłyną na odprężeniu i uspokojeniu wszystkich zmysłów. To wymarzony prezent dla osób, które chciałyby na chwilę się zatrzymać i złapać oddech!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Tajski Zabieg na Twarz rozpoczyna się oczyszczeniem twarzy za pomocą specjalnego mleczka, następnie Twoja twarz zostanie poddana waporyzacji z użyciem pary i ozonu, która ma na celu nawilżenie skóry, zmiękczenie obumarłego naskórka twarzy oraz usunięcie bakterii. Po tak dogłębnym oczyszczeniu zostanie nałożony peeling, który przygotuje Cię do nałożenia maseczki z alg. Kolejnym etapem będzie przyjemny masaż tajski, zapewniający rozluźnienie. Zabieg kończy się podaniem tradycyjnego napoju tajskiego zwanego Nam Matoom, o delikatnym słodko-gorzkim smaku.5.0 3 Opinii

Monika S.

Absolutny błogostan, cudowne miejsce. Serdecznie polecam.

Agnieszka

Serdecznie polecam - masaż wykonany bardzo dobrze, starannie, w pełnym zaangażowaniu, profesjonalnie przez Panią z Tajlandii o bardzo dobrej energii :))) Samopoczucie rewelacyjne - również następnego dnia :)) Miłym gestem Salonu jest także oryginalna herbatka :)

Jakub Przybysz

Wspaniała obsługa, niesamowity wypoczynek i gładka twarz. Czego chcieć więcej?

Aleksandra Konopińska

Masaż był bardzo przyjemny i odprężający. Polecam.

Zobacz inne propozycje