Skok ze Spadochronem z Filmowaniem | Trójmiasto (okolice) | Olsztyn (okolice)

1 2 3 4 5 (1)
Przywidz, Elbląg
1 os.

980 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie ma dla Ciebie rzeczy nieosiągalnych? Cały czas szukasz czegoś, co wywoła mnóstwo emocji i da Ci potężny zastrzyk adrenaliny? Musisz spróbować Skoku ze Spadochronem! Przed startem przejdziesz szkolenie, a doświadczony skoczek spadochronowy będzie czuwał nad Twoim bezpieczeństwem podczas skoku. Sprawdź, czy dasz radę i zdecydujesz się skoczyć z 4 000 metrów! Gotowy? 40 sekund swobodnego spadania to czas, w którym z pewnością zabraknie Ci tchu. Poznaj nowoczesny skydiving, a być może będzie to początek nowej pasji?

Przebieg usługi:

  • Spotkanie z instruktorem,
  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Przygotowanie do skoku ( założenie odpowiedniego ubrania: kombinezonu oraz gogli),
  • Asysta skoczka filmującego,
  • Krótki przelot samolotem na odpowiednią wysokość i miejsce skoku,
  • Skok z wysokości ok. 4000 metrów,
  • Po realizacji prezentu otrzymasz certyfikat potwierdzający oddanie skoku oraz film uwieczniający wydarzenie.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Chcesz znaleźć coś wstrząsającego, pełnego adrenaliny i emocji? Skok ze Spadochronem z Filmowaniem to oczywisty wybór! To ekstremalny prezent dla każdego, kto pragnie przeżyć przygodę swojego życia. Rewelacyjna zabawa i bezcenne wspomnienia są na wyciągnięcie dłoni! To również fajny prezent na urodziny lub gwiazdkę. Kto wie, może skoki spadochronowe staną się nową pasją bliskiej Ci osoby?


Miejsce realizacji

Przywidz, Elbląg

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Sam skok trwa kilka sekund, lecz zarezerwuj sobie około 1,5 h na przygotowanie.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Warunki uczestnictwa: Brak przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających podjęcie uczestnictwa w prezencie. Brak chorób nerwowych i psychicznych, chorób serca i układu krążenia, epilepsji. Podczas realizacji osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych o podobnym działaniu. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat, oraz wzrost 140 cm, podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie wymagana jest obecność opiekuna prawnego bądź jego zgoda notarialna. Maksymalna waga uczestnika to 110 kg.Opinie (1)

Zbyszek

Niezapomniane chwile w powietrzu i profesjonalna opieka na ziemi , polecam takie prezenty :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.