Relaksacyjny Masaż Dźwiękiem w Sonorze z Aromaterapią dla Dwojga | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Relaksacyjny Masaż Dźwiękiem w Sonorze z Aromaterapią dla Dwojga | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

359,99 zł

359,99 zł

O prezencie

Marzycie o przyjemnym odpoczynku tylko we dwoje? Chętnie wybierzecie się do miejsca, które otuli Was dźwiękiem i wspaniałym zapachem? Wybierzcie Relaksacyjny Masaż Dźwiękiem w Sonorze z Aromaterapią dla Dwojga w Poznaniu to przyjemna przygoda, polegająca na przebywaniu wewnątrz specjalnego instrumentu - Sonory. Wibracja, delikatny dźwięk muzyki i zapach naturalnych olejków eterycznych pozwalają na przyjemny odpoczynek - zapewniają relaks dla ciała i oczyszczenie dla umysłu. Wybierzcie zmysłowe odprężenie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Relaksacyjny Masaż Dźwiękiem w Sonorze z Aromaterapią dla Dwojga. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Podczas gdy jedna z osób leży w środku instrumentu, druga leży obok, wsłuchując się w jego brzmienie. Następnie zmieniają się.

Jak wygląda przeżycie?
Masaż rozpoczyna się od położenia na specjalnej ławie, która następnie wsuwana jest w głąb instrumentu - Sonory. Delikatny dźwięk muzyki nie tylko znakomicie relaksuje, ale wywołuje także wibracje, które dotykają mięśni, tkanek i kości, docierając do najdalszych zakątków ciała. Drgania dosłownie masują ciało i regenerują umysł, a samo przeżycie znakomicie sprawdza się w uwalnianiu emocji i odpoczynku. Delikatny zapach naturalnych olejków eterycznych dopełni ten wyjątkowy relaks.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż potrwa 90 minut. Każda z osób spędzi w środku instrumentu 45 minut.

Relaksacyjny Masaż Dźwiękiem w Sonorze z Aromaterapią dla Dwojga | Poznań jest wymarzonym prezentem dla pary, pozwalającym na przyjemny odpoczynek we dwoje. Relaks, odprężenie i niezapomniana przygoda - przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Podczas gdy jedna z osób leży w środku instrumentu, druga leży obok, wsłuchując się w jego brzmienie. Następnie zmieniają się. Do aromaterapii zostaną użyte naturalne olejki eteryczne. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SONORA Studio Masażu i Terapii Dźwiękiem

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.