Poznaj Strzelanie | Wrocław (okolice) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinie

Poznaj Strzelanie | Wrocław (okolice) | Poznań (okolice)


Wrocław (okolice), Poznań (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

124,99 zł

124,99 zł

O prezencie

Chciałbyś spróbować swoich sił na strzelnicy? Zobaczyć skąd bierze się jej fenomen? Zapraszamy na przeżycie - Poznaj Strzelanie! Doświadczony instruktor pomoże Ci opanować wybraną przez Ciebie broń, wytłumaczy zasady bezpieczeństwa i nauczy Cię prawidłowego strzelania! Emocjonująca przygoda, która dostarczy Ci dużą dawkę adrenaliny i pomoże rozładować stres! Przekonaj się jak dobra zabawa czeka na strzelnicy! Być może właśnie tam odkryjesz swoją nową pasję?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę strzelania, z wybranej przez siebie broni, dla jednej osoby. Po zakończeniu nauki, otrzymasz certyfikat, poświadczający nabyte umiejętności.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 30 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, ale wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego.

Poznaj Strzelanie sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla singielki, prezent urodzinowy

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Poznaj Strzelanie pozwoli mu zrozumieć fenomen siłowni oraz dobrze się bawić. Nauka strzelania z wybranej broni to fajny podarunek zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny! Świetnie sprawdzi się jako upominek z okazji imienin lub Dnia Chłopaka! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice), Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, które może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu.

Czas trwania

do 30 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane. W przypadku osób niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja w celu ustalenia miejsca realizacji. Zajęcia odbywają się w grupach. Osoba obdarowana po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie. Osoba obdarowana otrzymuje 20 sztuk amunicji do wystrzelenia z wybranej broni.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Obrony SAGGITA

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.