eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Piniata na Przyjęcie dla Dzieci | Bydgoszcz

0.0 0 Opinii

Piniata na Przyjęcie dla Dzieci | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1-15 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Szykujesz imprezę urodzinową dla dziecka? A może potrzebujesz rozrywki dla najmłodszych na nadchodzącą uroczystość? Zaskocz najmłodszych niezwykłą niespodzianką i wybierz Piniatę na Przyjęcie dla Dzieci, czyli wspólne rozbijanie piniaty, wypełnionej cukierkami. Ta popularna, urodzinowa atrakcja, wywołuje ogromny zachwyt u najmłodszych uczestników zabawy. Polega na rozbiciu piniaty, by "uwolnić" z niej cukierki, które z radością można później skonsumować. Piniaty, dostarczane na imprezę, są wyjątkowe, ponieważ... wykonywane są na zamówienie, każda z nich jest ekologiczna i wypełniona kilogramem cukierków. Wy decydujecie jakim wzorem będzie ozdobiona! Na życzenie cukierki mogą być wymienione na drobne gadżety, które nie ulegną zniszczeniu podczas zabawy. Dzieci, które będą oczekiwały na swoją kolej, będą animowane - nie ma tu miejsca na nudę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wspólne rozbijanie piniaty, wypełnionej cukierkami, dla maksymalnie 15 dzieci.

Jak wygląda realizacja prezentu?
Na początku musicie wybrać wzór piniaty, która zostanie wykonana na Wasze zamówienie. W środku będzie kilogram cukierków (które można zamienić na drobne gadżety - według uznania). Podczas oczekiwania na swoją kolej przy rozbijaniu piniaty, dzieci będą zabawiane przez doświadczonego animatora. Organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały i akcesoria oraz dojazd we wskazane miejsce w Bydgoszczy.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Piniata na imprezę to zabawa, która potrwa około 45 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestników zabawy?
Minimalny wiek uczestników przyjęcia to 3 lata.

Piniata na Przyjęcie dla Dzieci sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, niespodzianka na Dzień Dziecka, prezent dla dzieci

Szukasz niezwykłej rozrywki, która zainteresuje Twoje dzieci i ich przyjaciół? Zbliża się rodzinna uroczystość, podczas której przydałaby się jakaś zabawa dla najmłodszych? Piniata na Przyjęcie to doskonały wybór - gwarantujący dzieciom emocje i niezapomnianą przygodę. Wspaniały prezent marzeń dla dzieci w Bydgoszczy - obserwuj ich radość, gdy mierzą się z piniatą, wypełnioną cukierkami! Podaruj najmłodszym słodkie emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1-15 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek 3 lata. Organizator zapewnia opiekę wykwalifikowanego animatora, materiały oraz dojazd na wskazane miejsce na terenie Bydgoszczy.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Baloniarki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje