Nauka Jazdy Konnej | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Poznań (okolice), Warszawa (okolice)
1 os.

45 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Poznaj świat jeździectwa i zostań prawdziwym dżokejem. Nauka Jazdy Konnej to doskonała okazja na bliższe spotkanie z tymi szlachetnymi zwierzętami. Skierowana jest do osób początkujących jak i do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na lonży pod okiem instruktora. Może dzięki nabytym umiejętnościom dasz radę wyruszyć w teren? To znakomita przygoda, pełna nowych doświadczeń i dobrej zabawy. Sprawdź siebie w tej dziedzinie sportu, która może stać się nawet pasją! Ten aktywnie spędzony czas na pewno pozostanie w Twojej pamięci na długo!

Nauka jazdy konnej obejmuje:

  • Jazdę na lonży,
  • Opiekę instruktora,
  • Nabycie nowych umiejętności.

Pomysł na prezent na urodziny to nie lada wyzwanie! Dlatego proponujemy Ci kupno vouchera na prezent Nauka Jazdy Konnej. To super upominek dla kogoś kto lubi aktywnie spędzać czas. Z pewnością będzie to podarunek, którego nie można szybko zapomnieć. Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby, a może jakaś inna ważna uroczystość? Te szczególne okazje to idealny moment, żeby podarować komuś nietuzinkowy prezent! Ten upominek sprawi ogromną przyjemność.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Poznań (okolice), Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, sportowy, spodnie materiałowe bez szwów od wewnątrz.

Czas trwania

Prezent Nauka Jazdy Konnej trwa 45 minut. W tym czasie przeprowadzana jest lekcja na lonży około 30 min, oraz zapoznanie się z koniem, około 15 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Nauka możliwa od 13 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas nauki.  Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.