Masaż Stemplami Ziołowymi | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Stemplami Ziołowymi | Białystok


Białystok
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Powstał na Dalekim Wschodzie i nazywany jest Pantai Laur. Zapewnia nie tylko niezwykłe doznania relaksacyjne, ale także pomaga zadbać o zdrowie. Zapraszamy na orientalny Masaż Stemplami Ziołowymi w Białymstoku. Głównym bohaterem masażu, oczywiście oprócz Ciebie, będzie specjalna, bawełniana sakwa. Jest ona wypełniona różnymi ziołami i przyprawami, które uspokajają i odprężają. Ciepłe pędzle, które maczane są w sakwie, uwalniają związki aktywne i wnikają w skórę wpływając na jej dogłębne odżywienie. Podaruj sobie niezwykły, egzotyczny relaks!

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż potrwa 50 minut.

Jakie korzyści niesie Masaż Stemplami Ziołowymi?
Masaż zapewnia następujące efekty:
- zmniejszenie napięcia mięśniowego i łagodzenie bólu,
- pobudzenie przepływu krwi i limfy,
- redukcja zmęczenia i stresu,
- przyspieszenie regeneracji organizmu,
- pomoc w walce z cellulitem,
- odżywienie i ujędrnienie skóry,
- odprężenie i relaks osoby masowanej.

Potrzebujesz niesamowitego prezentu dla żony na rocznicę ślubu? A może pragniesz zaskoczyć siostrę relaksującym przeżyciem? Masaż Stemplami Ziołowymi w Białymstoku to wyjątkowo odprężający zabieg, niosący mnóstwo korzyści zdrowotnych. Znakomicie sprawdzi się w roli prezentu dla niej na każdą okazję. Wywołuje zachwyt i pomaga zapomnieć o codziennych obowiązkach i zadaniach. Sprawdź, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając dla niej wymarzony prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż zapewnia następujące efekty: zmniejszenie napięcia mięśniowego i łagodzenie bólu, pobudzenie przepływu krwi i limfy, redukcja zmęczenia i stresu, przyspieszenie regeneracji organizmu, pomoc w walce z cellulitem, odżywienie i ujędrnienie skóry, odprężenie i relaks osoby masowanej. Masaż obejmuje cały tył ciała (barki, plecy, uda, łydki). Na miejscu dostępne ręczniki, klapki, bielizna jednorazowa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ishiki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.