Masaż Stemplami Ziołowymi | Białystok

Nowość
0.0 0 Opinii

Masaż Stemplami Ziołowymi | Białystok


Białystok
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Powstał na Dalekim Wschodzie i nazywany jest Pantai Laur. Zapewnia nie tylko niezwykłe doznania relaksacyjne, ale także pomaga zadbać o zdrowie. Zapraszamy na orientalny Masaż Stemplami Ziołowymi w Białymstoku. Głównym bohaterem masażu, oczywiście oprócz Ciebie, będzie specjalna, bawełniana sakwa. Jest ona wypełniona różnymi ziołami i przyprawami, które uspokajają i odprężają. Ciepłe pędzle, które maczane są w sakwie, uwalniają związki aktywne i wnikają w skórę wpływając na jej dogłębne odżywienie. Podaruj sobie niezwykły, egzotyczny relaks!

Ile czasu potrwa przeżycie?
Masaż potrwa 50 minut.

Jakie korzyści niesie Masaż Stemplami Ziołowymi?
Masaż zapewnia następujące efekty:
- zmniejszenie napięcia mięśniowego i łagodzenie bólu,
- pobudzenie przepływu krwi i limfy,
- redukcja zmęczenia i stresu,
- przyspieszenie regeneracji organizmu,
- pomoc w walce z cellulitem,
- odżywienie i ujędrnienie skóry,
- odprężenie i relaks osoby masowanej.

Potrzebujesz niesamowitego prezentu dla żony na rocznicę ślubu? A może pragniesz zaskoczyć siostrę relaksującym przeżyciem? Masaż Stemplami Ziołowymi w Białymstoku to wyjątkowo odprężający zabieg, niosący mnóstwo korzyści zdrowotnych. Znakomicie sprawdzi się w roli prezentu dla niej na każdą okazję. Wywołuje zachwyt i pomaga zapomnieć o codziennych obowiązkach i zadaniach. Sprawdź, jak łatwo spełnia się marzenia, wybierając dla niej wymarzony prezent!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Białystok

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Masaż zapewnia następujące efekty: zmniejszenie napięcia mięśniowego i łagodzenie bólu, pobudzenie przepływu krwi i limfy, redukcja zmęczenia i stresu, przyspieszenie regeneracji organizmu, pomoc w walce z cellulitem, odżywienie i ujędrnienie skóry, odprężenie i relaks osoby masowanej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ishiki

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.