Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora | Łódź

0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

119,99 zł

119,99 zł

O prezencie

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora, Łódź - Samui SPA Łódź

Postaw na głębokie odprężenie i relaks, który zostanie w Twojej pamięci na długie miesiące. Odkryj, jak przyjemny może być odpoczynek, wybierając Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora w Łodzi! Jest to odprężający masaż, dzięki któremu poczujesz, jak Twoje mięśnie stają się rozluźnione! Połóż się wygodnie i przymknij oczy - doświadczona masażystka zabierze Cię w podróż do krainy zmysłowego odprężenia!

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora w Łodzi - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu trwa masaż?
Masaż Relaksacyjny Pleców potrwa 30 minut.

Dla kogo najbardziej wskazany jest masaż pleców?
Przede wszystkim dla osób, które cierpią na bóle pleców, wynikających z siedzącego trybu życia. Doskonale pomaga również na bóle mięśniowe, problemy z cyrkulacją krwi i limfy oraz stany zmęczenia psychofizycznego. Dodatkowo gwarantuje niecodzienny relaks i odprężenie, więc jest polecany osobom zmęczonym.

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora - Voucher na prezent

Masaż Relaksacyjny Pleców dla Seniora w Łodzi to znakomita okazja, by zadbać o rozluźnienie i relaks, wybierając odprężenie w renomowanym salonie SPA. Voucher idealnie sprawdzi się jako prezent na różne okazje, umożliwiający przyjemny odpoczynek w wyjątkowym miejscu. Przekonaj się, że spełnianie marzeń bliskich jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Masaż Relaksacyjny Pleców przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które cierpią na bóle pleców, wynikających z siedzącego trybu życia. Doskonale pomaga również na bóle mięśniowe, problemy z cyrkulacją krwi i limfy oraz stany zmęczenia psychofizycznego. Dodatkowo gwarantuje niecodzienny relaks i odprężenie, więc jest polecany osobom zmęczonym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Samui SPA Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.