Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (90 minut) | Łódź

0.0 0 Opinii

Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (90 minut) | Łódź


Łódź
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

659,99 zł

659,99 zł

O prezencie

Szukacie sposobu na pokonanie zmęczenia i głęboki relaks? Chętnie korzystacie z niecodziennych atrakcji? Wybierzcie się na Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (90 minut) w Łodzi! Doświadczeni masażyści ułożą bazaltowe, powstałe z lawy wulkanowej, kamienie w specjalnych miejscach na ciele. Będą one rozgrzane do 60 stopni Celsjusza i stopniowo, bardzo równomiernie, będą oddawały ciepło. Pozwoli to pozbyć się wszelkich napięć i znacząco wpłynie na spokój oraz poprawę samopoczucia! Wybierzcie się na relaksującą przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Masaż Gorącymi Kamieniami. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki.

Ile czasu potrwa masaż?
Masaż Gorącymi Kamieniami potrwa 90 minut.

Jakie kamienie są wykorzystywane do masażu?
Masaż wykonywany jest przy użyciu bazaltowych kamieni, podgrzanych do temperatury 60 stopni Celsjusza.

Masaż Gorącymi Kamieniami dla Dwojga (90 minut) | Łódź sprawdzi się jako niezapomniany prezent świąteczny dla pary. Elegancki salon spa, doświadczeni masażyści i terapeutyczna potęga bazaltu. Zobacz, jak proste jest spełnianie marzeń i podaruj bliskim niezwykłą, mocno relaksującą, przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób, które masowane są jednocześnie, przez dwie masażystki. Wykonawca zapewnia jednorazową bieliznę i ręcznik.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WySpa Łódź

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.