(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Strzelania Bojowego dla Przyjaciół | Wrocław (okolice) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Kurs Strzelania Bojowego dla Przyjaciół | Wrocław (okolice) | Poznań (okolice)


Wrocław (okolice), Poznań (okolice)
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1649,99 zł

1649,99 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na ciekawą rozrywkę? Macie dość nudnych, domowych posiadówek? Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju Kurs Strzelania Bojowego dla Przyjaciół! Nauczcie się precyzyjnego strzelania, które dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz solidną dawkę adrenaliny! To będzie wspaniała, emocjonująca przygoda na strzelnicy! Po kursie otrzymacie certyfikat, który będzie poświadczał nabyte przez Was umiejętności! Zapoznacie się również z różnymi rodzajami broni oraz nauczycie się podstaw ich obsługi! Podarujcie sobie prawdziwe emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje certyfikowany kurs strzelania bojowego, dla maksymalnie czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa od 4 do 5 godzin.

Ile sztuk amunicji otrzymamy?
W założeniu każdy z uczestników otrzymuje od 50 do 70 sztuk amunicji, jednak szkolenie jest prowadzone “do skutku”, więc jeżeli będziesz potrzebował większych zasobów, to nieodpłatnie je otrzymasz.

Z jakich broni będziemy strzelać?
Strzelanie odbywa się z: Pistoletów GLOCK, różnej generacji, pistoletów HK USP EXPERT, rewolweru 357 Magnum, strzelby gładkolufowej tzw. „Pump action”, karabin szturmowego Kałasznikow, w oryginalnym kalibrze 7,62x39, karabin szturmowy MMR w kalibrze .223/5,56 NATO, karabinu wyborowego: larabin wyborowy Savage 12 Predator kal.223, o skutecznym dystansie trafienia 500 – 600 m, lub karabin wyborowy Remington 700 - legendarny karabin amerykańskich snajperów, o skutecznym dystansie trafienia 800–1000m (przykładowe zestawienie broni używanej podczas szkoleń).

Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość oddania strzału z karabinu Barrett – z tej marki karabinu padł rekord trafienia 2850 m.

Kurs Strzelania Bojowego dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent na wieczór kawalerski, prezent dla znajomych

Szukasz fajnego pomysłu na spędzenie czasu z przyjaciółmi? Czegoś, co dostarczy Wam mnóstwo adrenaliny? Kurs Strzelania Bojowego dla Przyjaciół to znakomity pomysł na prezent dla przyjaciół! Poczujcie się jak prawdziwi żołnierze i nauczcie się prowadzić celny ostrzał! Przygoda na strzelnicy to fajny podarunek z okazji urodzin lub imienin! Sprawdzi się zarówno na osiemnastkę, jak i na Dzień Chłopaka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice), Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, które może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu.

Czas trwania

4-5 godzin

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja w celu ustalenia miejsca realizacji. Zajęcia odbywają się w grupach. Osoba obdarowana po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Obrony SAGGITA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje