JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Polskich Smaków dla Dwojga | Łódź

Degustacja Polskich Smaków dla Dwojga | Łódź


Łódź

169,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
169,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcecie spędzić romantyczny czas i dopełnić pełen wrażeń wieczór? Przekonajcie się dlaczego polska kuchnia jest coraz bardziej ceniona na świecie podczas Degustacji Polskich Smaków dla Dwojga! Skosztujcie tradycyjnych polskich dań, które kucharz doprawi nutką nowoczesności i zakochajcie się w naszej narodowej kuchni na nowo! Wybierzcie, spośród zaproponowanych potraw, swoje ulubione i cieszcie się naszym, polskim “niebem w gębie”!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zupę, danie główne i deser dla dwóch osób.

Czy mogę mieszać potrawy między zaproponowanymi menu?
Tak, potrawy można mieszać.

Jak wygląda menu?
Menu składa się z: zupy (barszcz czerwony z kołdunami lub zalewajka na podgrzybku z białą), dania głównego (udo z kaczki faszerowane mięsem z karmelizowanym jabłkiem, kluseczkami gnocchi oraz buraczkami zasmażanymi lub pieczony sandacz z sosem śmietanowym podany z młodymi ziemniakami i spaghetti warzywnym) oraz deseru - bezy z kremem mascarpone oraz gałką sorbetu truskawkowego.

Czy wiesz, że…
Kuchnia polska powstała z połączenia lokalnych tradycji oraz wpływów kulinarnych innych narodów zamieszkujących tereny dawnej Rzeczypospolitej. Wśród nich największy ślad pozostawiły kuchnie niemiecka, żydowska, francuska oraz wschodnie – rusińska i tatarsko-turecka.

Degustacja Polskich Smaków dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla pary, prezent świąteczny.

Szukasz pomysłu, który wywoła uśmiech na twarzy bliskich Ci osób? Degustacja Polskich Smaków dla Dwojga to idealny prezent dla rodziców bądź bliskiej Ci pary! Idealnie sprawdzi się jako upominek świąteczny, z którego skorzystacie oboje! Świetny podarunek z okazji imienin lub urodzin, pozwala odkryć bogactwo polskich potraw na nowo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 1-1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: zupę, danie główne i deser dla dwóch osób. Potrawy można dowolnie miksować wybierając po jednym daniu z przystawki, dania głównego i deseru. Prezent nie obejmuje napojów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Alicja B.

Wyjątkowe chwile z Wyjątkowym Prezentem w restauracji Gęsi Puch! Wyśmienite dania nawiązujące do tradycyjnych smaków polskiej kuchni, ale podane w nowoczesnej wersji były prawdziwą ucztą. Prezentacja potraw na talerzu jeszcze podniosła walory smakowego. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie zapewniła miłą i serdeczną atmosferę. Polecam, bo dzięki znakomitej kuchni i profesjonalnej pracy kelnera spędziliśmy fantastyczny wieczór.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.