Wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to osoby bliskie naszemu sercu. Często to oni zajmowali się naszym wychowaniem, podczas gdy rodzice zajęci byli pracą. Dziadkowie kochają nas bezwarunkowo i od małego rozpieszczają. Przychodzi jednak taki dzień w roku, kiedy to my możemy rozpieszczać Babcię i Dziadka.

Dzień Babci przypada w Polsce 21 stycznia. Tego samego dnia świętują babcie z Bułgarii i Brazylii. We Francji data jest ruchoma, a w Hiszpanii przypada 26 lipca. W krajach anglosaskich obchodzony jest Narodowy Dzień Dziadków. W Anglii przypada on w pierwszą niedzielę października, a w Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych we wrześniu. Od niedawna również w Rosji przypada wspólny dzień na święto dziadków. W Japonii celebruje się 14 września Dzień Szacunku do Starszych.

Podaruj ukochanej Babci przyjemne chwile relaksu – Masaż Relaksacyjny lub Klasyczny Masaż Tajski. A może wolisz dać jej swobodę wyboru? Popołudnie w Spa pozwoli na samodzielny wybór zabiegów ze specjalnie przygotowanej dla Niej listy. A może chcesz rozbudzić w Niej nową pasję? Świetnie sprawdzą się prezenty Warsztaty Artystyczne “Sztuka Ładnego Przedmiotu” lub Warsztaty z Ceramiki. Jeśli wolisz wspólny prezent dla Babci i Dziadka, podaruj im Spektakl w Teatrze Capitol dla Dwojga. Dodatkowo możesz sięgnąć po opcję z kolacją dla dwojga.

Dzień Dziadka przypada 22 stycznia w Polsce, jak i w Bułgarii. Ma nieco krótszą tradycję niż Dzień Babci i wywodzi się bezpośrednio z tego święta. Co ciekawe, we Włoszech Święto Babci i Dziadka przypada w ten sam dzień, co katolickie Święto Aniołów Stróżów.

Podaruj Dziadkowi niezapomniane przeżycia – Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie lub Pierwszy Kurs Pilotażu. A może jest on fanem wytrawnych trunków? Whisky w Pigułce lub Degustacja Wina – Warsztaty z Sommelierem powinny wywołać uśmiech na jego twarzy. Spełnij jego wieloletnie marzenie i pozwól mu zasiąść za kierownicą autamarzeń – może to właśnie Poprowadź Ferrari Ulicami Miasta będzie strzałem w dziesiątkę? A jeśli preferujesz wspólny prezent dla dziadków, wybierz romantyczne przeżycie Lot Widokowy dla Dwojga.

Życzymy wyjątkowego dnia wszystkim Babciom i Dziadkom!