Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka

Praktycznie rzecz biorąc, 15 latek jest już nastolatkiem, a nie dzieckiem. Z pewnością za dziecko się nie uważa. Tak czy siak, nieważne jak bardzo dorosła czuje się Twoja latorośl, prezent na Dzień Dziecka sprawi jej ogromną przyjemność. Ale jest jeden warunek – to musi być idealnie dopasowany prezent. 15 latek nie zadowoli się byle czym. 15 latek ma już własne gusta. 15 latek wie, czego chce. Wybadaj dyskretnie czego oczekuje Twoja pociecha i podaruj jej coś naprawdę wyjątkowego.

Prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka - nastolatek grający w VR.

Przekonaj się, że prezent na Dzień Dziecka może być oryginalny i niezwykły oraz wprowadzać nastolatka w świat, w którym spełnianie marzeń jest naprawdę proste i… przyjemne!

Prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka? Escape room dla przyjaciół!

Nastolatki uwielbiają spędzać czas z przyjaciółmi. Niech więc ten czas spędzony razem będzie produktywny! Niech zostaną pobudzone szare komórki! Niech nastanie czas zabawy! I nie ma tu żadnej pomyłki – nauka i zabawa to nieodłączni towarzysze. Twoje dziecko nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że w podstępny (w dobrym znaczeniu) sposób zachęcasz je do budowania połączeń neuronowych w mózgu. Takie rozwiązywanie zagadek to nie tylko świetna zabawa, ale też okazja do tego, żeby trochę pogłówkować. 15 latek może zabrać ze sobą maksymalnie czterech przyjaciół. Przez godzinę będą próbowali wydostać się z zamkniętego pomieszczenia, poprzez rozwiązywanie różnych zagadek. Ostatnimi czasy, escape roomy stały się bardzo popularną rozrywką wśród nastolatków. Pokaż swojemu dziecku, że wiesz co jest trendy i postaw na Escape Room dla Przyjaciół. To idealny prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka.

Zobacz też:

6 pomysłów na Dzień Dziecka – zaplanuj dzień pełen atrakcji

8 pomysłów na Dzień Dziecka dla nastolatków i młodzieży

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 12 latka

Wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka dla 15 latki – Indywidualna Lekcja Makijażu

Spójrzmy prawdzie w oczy – w wieku 15 lat już prawie każda dziewczyna nosi makijaż. Zakazy sprawiają, że nastolatki jeszcze bardziej okopują się na swoich pozycjach – za nic nie zrezygnują z make-up’u. Pozostaje akceptacja i… odrobina pomocy. Jeśli Twoja córka już używa kolorowych kosmetyków, niech robi to w sposób profesjonalny i odpowiedni dla swojej młodej cery. Indywidualna Lekcja Makijażu pozwoli jej zdobyć wiedzę i umiejętności, z których będzie korzystała w codziennym życiu. Wsparcie profesjonalnej makijażystki sprawi, że makijaż Twojej córki będzie odpowiedni do jej wieku i urody. Makijażystka poleci odpowiednie kosmetyki, które nie uszkodzą młodej skóry. Nauczy, jak ukrywać niedoskonałości, jak podkreślać atuty, dobierze odpowiednią dla Twojego dziecka kolorystykę. To nieodzowna wiedza na samym początku przygody z makijażem. Dzięki Lekcji Makijażu Twoja córka dowie się jak skompletować kosmetyczkę odpowiednią dla 15 latki, a porady profesjonalistki dadzą jej nieodzowną w tym wieku wiedzę. Efektem będzie to, że Twoja córka stanie się bardziej pewna siebie i bardziej asertywna. Te cechy przydadzą się jej w późniejszym życiu. Te wszystkie pozytywne konsekwencje sprawiają, że Indywidualna Lekcja Makijażu to idealny prezent na Dzień Dziecka dla 15 latki.

Sprawdź również:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 13 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 5 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 6 latka

Spacer w niebie to idealny prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka!

Twoje dziecko nie boi się niczego? Czy aby na pewno? Podniebny spacer zweryfikuje to stwierdzenie. Jeśli Twoja latorośl uwielbia adrenalinę, Walk in the Sky wyzwoli jej ogromne ilości. Twoje dziecko będzie wniebowzięte! Niemal dosłownie…

Jak to działa? Winda zawozi Twoją pociechę na sam szczyt budynku. Budynek ma około 37 metrów. Tam dziecko zostaje przypięte do specjalnej uprzęży i rozpoczyna swój spacer w dół po ścianie budynku. To zabawa dla najodważniejszych, więc jeśli Twoja pociecha nie boi się wysokości i marzy o przeżyciu przygody, Podniebny spacer jest świetną opcją na prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka

W wieku 15 lat dzieci dążą do tego, aby wyróżnić się spośród rówieśników. Rośnie potrzeba autonomii. Rozwija się intelekt i samoświadomość. Te procesy zachodzą w umyśle Twojej pociechy – to absolutnie normalne. Może zachowywać się nietypowo, mieć dziwne pomysły, mogą pojawiać się kryzysy oraz wahania nastroju. Okres dojrzewania charakteryzuje się takimi burzliwymi emocjami. Dla Twojego dziecka to też trudny czas. Najlepszym, co możesz zrobić, jest zaakceptowanie swojego dziecka takim, jakie jest. Pochwal, przytul, doceń swoją pociechę. A w tak wyjątkowy dzień, jak Dzień Dziecka pozwól mu spełniać marzenia, nawet jeśli Tobie wydają się szalone.

Przeczytaj również:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 7 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 8 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka

Niesamowity prezent na Dzień Dziecka dla 15 latki – Nauka gry na instrumencie

To może być gitara, harfa, skrzypce, fortepian czy perkusja. Cokolwiek Twoje dziecko sobie wymarzy – stanie się rzeczywistością. Więc jeśli Twoja córka marzy o założeniu własnego zespołu, to Nauka gry na instrumencie będzie idealnym prezentem dla niej. Będzie miała szansę sprawdzić czy jej marzenia przystają do rzeczywistości. Prawdopodobnie po tej pierwszej lekcji nastąpią kolejne, więc przygotuj się finansowo. Hobby kosztuje, ale jeśli to uszczęśliwia Twoją pociechę, to wszystko da się zorganizować. Nauka gry na instrumencie uczy konsekwencji, poprawia pamięć i koncentrację. Twoje dziecko stanie się bardziej zorganizowane, nauczy się jak wyrażać siebie poprzez muzykę. Powinno Cię to  cieszyć. Dziecko, które odnajdzie swoje hobby jest bardziej samoświadome i dojrzałe. A poza tym, może Twoja córka zostanie drugą Janis Joplin (oczywiście, taką która nie nadużywa alkoholu i narkotyków ;))? 

A jeśli po tej jednej lekcji, Twoja latorośl uzna, że tworzenie muzyki nie jest dla niej, to nadal cenna lekcja. Może granie na instrumentach nie będzie odpowiadało Twojemu dziecku, ale swoją miłość do muzyki będzie okazywać w inny sposób? Może będzie recenzować płyty albo poznawać historię muzyki? Opcji jest wiele. Indywidualna Lekcja Gry na Instrumencie pozwoli Twojemu dziecku sprawdzić swoje możliwości i lepiej poznać siebie. To wprost idealny prezent na Dzień Dziecka dla 15 latki.

Wymyślić prezent na nastolatka – to niełatwe zadanie. Ale gra jest warta świeczki. Poprzez podarunek pokażesz swojemu dziecku jak dobrze je znasz i jak ważne są dla Ciebie jego potrzeby i marzenia. Trafiony prezent z pewnością zostanie przyjęty z ogromną radością. Najlepsze prezenty, to te, które wywołują w nas emocje. Dlatego też najlepiej zrezygnować z klasycznych, materialnych podarunków i ofiarować swojemu dziecku niesamowite przeżycie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top