Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka

Szukasz idealnego prezentu na Dzień Dziecka dla 14 latka lub 14 latki? Nie chcesz podarowywać kolejnej koszulki albo wybierać słuchawek, nie mając co do nich pewności? Voucher na wybrane przeżycie to świetna alternatywa, która pomoże rozwinąć zainteresowania, spędzić czas w ciekawy sposób, a przede wszystkim zostawi wiele wspomnień na długi czas. Zobacz naszą listę propozycji i wybierz najlepszy prezent dla Twojego dziecka.

Prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka - lot w tunelu aerodynamicznym

Przekonaj się, że prezent na Dzień Dziecka nie musi być nudny. Wybierz oryginalne przeżycie, które idealnie sprawdzi się na to wspaniałe święto. Przekonaj siebie i bliskich, że spełnianie marzeń jest proste!

Park Ogrodzieniec – prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka

Wycieczka do Parku Ogrodzieniec to okazja, by poznać wyjątkowy park rozrywki znajdujący się niedaleko Zamku Ogrodzieniec na jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Składa się z 5 stref: Parku Miniatur, Domu Strachów i Legend, Parku Doświadczeń Fizycznych oraz Parku Rozrywki. Każda z nich zapewni mnóstwo atrakcji zarówno młodszym, jak i starszym odwiedzającym. Waszym oczom ukaże się między innymi Szlak Orlich Gniazd w skali 1:25, repliki maszyn oblężniczych czy makiety zamków i warowni. Oprócz tego będziecie mieli okazję sprawdzić, jak działają prawa fizyki i przetestować choćby peryskop czy symulator lotów, a także skorzystać z toru saneczkowego. Warto również zajrzeć do Domu Strachów, gdzie przeniesiecie się do świata legend i sprawdzicie, czy dacie radę zmierzyć się z ich bohaterami. Z pewnością wspólna wycieczka dostarczy Wam wielu wrażeń i będzie świetnym prezentem na Dzień Dziecka dla 14 latka

Zobacz również:

6 pomysłów na Dzień Dziecka – zaplanuj dzień pełen atrakcji

8 pomysłów na Dzień Dziecka dla nastolatków i młodzieży

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 12 latka

Gokarty – prezent na Dzień Dziecka dla 14 latki

Masz w domu miłośnika lub miłośniczkę wszelkich pojazdów czterokołowych?  Uwielbia jeździć samochodami i już nie może się doczekać, aż samodzielnie usiądzie za kierownicą? Wybierzcie się na przejażdżkę gokartami po specjalnym torze kartingowym. Ten mini bolid potrafi dostarczyć naprawdę mnóstwo satysfakcji i sporej dawki adrenaliny. Pokonywanie ostrych zakrętów, walka z czasem i konieczność utrzymania się na torze, to coś, co pokocha każdy nastolatek, a tym samym idealny prezent na Dzień Dziecka dla 14 latki. Przed rozpoczęciem jazdy odbędzie się krótkie szkolenie teoretyczne, które pomoże zapoznać się ze sprzętem i sprawi, że nawet całkowity nowicjusz będzie mknął niczym burza. W zależności od prędkości jazdy jeden wyścig potrwa około kilkunastu minut, więc w przypadku dwóch  Twoje dziecko spędzi w gokarcie nawet kilkadziesiąt minut. Podaruj mu przejażdżkę mini bolidem i zapewnij wspomnienia na wiele lat.  

Sprawdź także:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 13 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 5 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 6 latka

Laserowy labirynt – Prezent dla 14 latka na Dzień Dziecka

Idealny prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka, który uwielbia filmy przygodowe i chciałby poczuć się niczym James Bond albo jeden z facetów w czerni? Zabierz go na Zabawę w Laserowym Labiryncie, gdzie przetestuje swoją zwinność, spryt i spostrzegawczość. Przed nim kilkanaście wiązek lasera, które będzie musiał ominąć, aby dotrzeć do specjalnego przycisku, a następnie wrócić na punkt startowy. Gra nie kończy się jednak, jeśli wiązka zostanie niechcący przecięta. Zamiast tego system naliczy ujemne punkty, a Twoje dziecko będzie mogło przejść cały labirynt kilkukrotnie i porównywać swoje wyniki na bieżąco. To świetny prezent, który pobudzi do działania, pozwoli sprawdzić samego siebie i zapewni dreszczyk emocji.  

Przeczytaj też:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 7 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 8 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka

Trening e-sportowy – prezent dla 14 latki na Dzień Dziecka

Jeśli Twoje dziecko uwielbia grać w gry komputerowe, a być może chce z tym również wiązać swoją przyszłość, to Profesjonalny trening z trenerem e-sportowym będzie strzałem w dziesiątkę. Profesjonalny trener e-sportowy podpowie, jak być lepszym graczem CS-a, LOL-a, Valoranta czy Fortnite’a. Przez 60 minut Twoje dziecko będzie miało okazję poćwiczyć swoją spostrzegawczość, spryt i szybkość reakcji, a oprócz tego otrzyma garść cennych wskazówek, które pomogą mu osiągać jeszcze lepsze wyniki w późniejszej samodzielnej grze. Co więcej, podczas treningu będzie mogło poczuć się niczym prawdziwy gracz e-sportowy, ponieważ skorzysta z profesjonalnego gamingowego sprzętu. W zależności od wybranej gry skupi się na lepszym farmieniu minionów w LOL-u, szybszemu tworzeniu budowli w Fortnite’cie czy sprawniejszemu chodzeniu na walku w CS:GO. Trening z profesjonalnym trenerem z pewnością dostarczy dużo frajdy i satysfakcji i właśnie dlatego świetnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka dla 14 latki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top