Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka

Ah, ta dzisiejsza młodzież… to zwrot, który we współczesnym świecie słyszymy dosyć regularnie i zazwyczaj podchodzimy do niego z dystansem. Prawdą jest jednak, że zdarza się, iż trudno spełnić wymagania współczesnych nastolatków. Żyją oni bowiem w zupełnie innych czasach niż pokolenie ich rodziców. Koperta z pieniędzmi jako prezent to proste rozwiązanie, które na pewno się sprawdzi. W końcu nastolatek kupi sobie to, co będzie chciał. Zastanów się jednak, czy warto. W tym roku z okazji Dnia Dziecka postaw na coś oryginalnego i zaskocz obdarowywanego 16 latka ciekawym pomysłem. Jaki prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka będzie odpowiednim wyborem?

Prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka - na zdjęciu 16 letnia uczennica, ubrana w koszulę w kratę, trzymająca czerwony notatnik oraz mająca duże słuchawki na szyi.

Możliwości jest naprawdę wiele. Kupując taki prezent przede wszystkim warto pomyśleć o aktualnej pasji dziecka albo…dać mu impuls do odkrycia nowego hobby. Prezent w formie przeżycia może być doświadczeniem, dzięki któremu Twoje dziecko zyska wyjątkowe wspomnienie i po prostu zamarzy o dalszym odkrywaniu. Zobacz, jak wybrać doskonały prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka lub 16 latki.

Twoje dziecko kocha motoryzację i z wielką ekscytacją zasiada przed telewizorem, aby śledzić zmagania w Formule 1, a o rajdach samochodowych wie wszystko? W tej sytuacji nie musisz dłużej zastanawiać się, jaki prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka będzie najlepszym wyborem. Po prostu pozwól mu poczuć się jak prawdziwy kierowca, dzięki Ekstremalnej Jeździe w Symulatorze Wyścigowym.  ESM 6 DOF to flagowy symulator klasy premium, który pracuje aż na 6 nogach. Tak skonstruowana maszyna daje gwarancję wrażeń na najwyższy poziomie. Poza tym w czasie przejazdu Twoje dziecko będzie mogło skorzystać z okularów VR, które podniosą poziom adrenaliny. Symulator wyścigowy to idealna opcja dla nastolatka, który marzy, aby zasiąść za kierownicą wyjątkowej maszyny i przetestować swoje umiejętności. Czeka go prawdziwa lekcja ekstremalnej jazdy, dzięki której przekona się, że wyścig to naprawdę emocjonujące przeżycie i towarzyszą mu niezapomniane emocje. Fan motoryzacji doceni również klasę symulatora, który znakomicie odwzorowuje odczucia towarzyszące szybkiej prędkości. 

Poczytaj także o:

6 pomysłów na Dzień Dziecka – zaplanuj dzień pełen atrakcji

8 pomysłów na Dzień Dziecka dla nastolatków i młodzieży

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 12 latka

Jakie prezenty na Dzień Dziecka dla 16 latka mogą się jeszcze sprawdzić? Współcześni nastolatkowie szukają swojego miejsca w świecie i w krótkim czasie potrafią zainteresować się różnymi dziedzinami a także szybko zmieniać swoje upodobania. Niełatwo jest więc dostosować prezent do aktualnych potrzeb dziecka. W tej sytuacji dobrym pomysłem będą różnego rodzaju kursy i warsztaty. Spróbuj wejść w skórę Twojego dziecka i pomyśl. Może jest miłośnikiem kultury azjatyckiej? A może marzy, aby w przyszłości spełniać się w konkretnym zawodzie? Możliwości jest naprawdę wiele. Jednym z pomysłów będzie Indywidualna Nauka Makijażu, która pozwoli nastolatkowi poznać tajniki makijażu. To idealna okazja, aby nauczył się, jak poprawnie wykonywać makijaż i mógł dopasować odpowiednie kosmetyki do swojego wieku i potrzeb. Taka lekcja pokaże, czego unikać, a na jakim elemencie skupić się najbardziej. Dzięki temu Twoje dziecko nauczy się, jak profesjonalnie korygować niedoskonałości i pokazywać swoje atuty. Zachwyci swoich przyjaciół w czasie wakacyjnych wyjść i urodzinowych imprez oraz przekona się, czy zawód makijażysty, to coś, o czym naprawdę marzy. Podaruj swojemu dziecku doświadczenie, dzięki któremu bliżej pozna interesujący je temat. 

Zobacz również:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 13 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 5 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 6 latka

Twoje dziecko nie ma konkretnych zamiłowań? Wiesz, że lubi różną aktywność fizyczną i nie boi się nowych wyzwań? Pokaż mu, jakie ma możliwości. Jednym z pomysłów na niebanalny prezent będzie Lot Paralotnią. W ramach przeżycia Twoje dziecko odbędzie krótkie szkolenie teoretyczne, a później….przyjdzie czas na lot pod opieką instruktora i podjęcie nowego wyzwania. Paralotnia to idealny sposób, aby Twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z lataniem i adrenaliną. Lot pozwoli wyzwolić emocje i sprawi, że ten dzień Twoje dziecko zapamięta na długo. Pozwól mu wznieść się w powietrze i zobaczyć, jak z lotu ptaka wygląda okolica. Być może to przeżycie będzie impulsem do dalszego odkrywania. Miłośnicy aktywności sportowej z przyjemnością podejmą się powietrznego wyzwania. Minimalny wiek uczestnika lotu? 16 lat. Nie mogliście trafić na lepsze przeżycie, które idealnie sprawdzi się z okazji 1 czerwca.

Sprawdź także:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 7 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 8 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka

Nadal zastanawiasz się, jakie prezenty na Dzień Dziecka dla 16 latka będą strzałem w dziesiątkę? Podaruj swojemu dziecku niezwykłą zabawę w Laserowym Labiryncie, który dostarczy mu mnóstwo radości. Prezent sprawdzi się zarówno dla fanów filmów akcji, którzy marzą, aby poczuć się jak na wielkim ekranie, jak i dla miłośników prawdziwej rozrywki. Laserowy Labirynt to pomieszczenie zabezpieczone systemem laserowych wiązek, który trzeba pokonać, aby zadanie zakończyło się sukcesem. Twoje dziecko może spróbować swoich sił i przekonać się, czy da radę ominąć zabezpieczenia. Między uczestnikiem zabawy a celem znajdzie się od 13 do 16 wiązek lasera, a najważniejszym zadaniem będzie pokonanie trasy bez ich naruszenia. Laserowy Labirynt można pokonać wielokrotnie.

Prezenty dla nastolatków nie muszą już więcej spędzać Wam snu z powiek. Trochę kreatywności i obserwacji pozwoli podarować dziecku prezent marzeń albo dać mu impuls do odkrywania nowych aktywności. 1 czerwca tego roku zapowiada się naprawdę wyśmienicie. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top