Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka

11 latek – już nie dziecko, a jeszcze nie nastolatek. Tak czy siak – nadal obchodzi Dzień Dziecka i będzie oczekiwać prezentu adekwatnego do swojego wieku. Jeśli ma to być niezapomniany prezent, postaw na coś aktywnego. W końcu gry komputerowe, sukienki czy zabawki po jakimś czasie się znudzą. Natomiast wspomnienia można zachować w swej pamięci na zawsze. Właśnie dlatego prezent w formie przeżycia zawsze będzie przewyższał ten materialny. Oto najbardziej interesujące prezenty na Dzień Dziecka dla 11 latka.

Prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka - rodzina ogląda film na projektorze, w domu.

Jeśli nie wiesz, co jako prezent na Dzień Dziecka wybrać, to jesteś w odpowiednim miejscu. Poniżej prezentujemy oryginalne i pomysłowe podarunki, które z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę!

Prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka – Laserowy zawrót głowy

Po tradycyjnym paintballu zostają siniaki, po laserowym – cudowne wspomnienia. Twoje dziecko z pewnością nie zapomni takiego prezentu. Uzbrojone w laserowy karabin, ubrane w specjalną kamizelkę, stoczy walkę z siostrą, bratem, koleżanką, kolegą, mamą, lub tatą.

Laser Tag w latach 70. i 80. stosowany był w trakcie ćwiczeń w amerykańskiej armii. W drugiej połowie lat 80. laserowy paintball wszedł do mainstreamu, gdy w Dallas otwarto pierwszą arenę do gry. Szybko zauważono zalety tej zabawy – gra jest dostępna dla każdej grupy wiekowej, nie trzeba nosić maseczek ochronnych, amunicja jest w zasadzie darmowa, a rozgrywki można organizować w dowolnym miejscu. Zabawa jest w 100% bezpieczna, więc nie martw się – to idealny prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka. Twojemu dziecku z pewnością nic się nie stanie. Paintball Laserowy to świetna zabawa, a jedyne, czym możesz się martwić jest to, że Twój 11 latek od tej pory będzie chciał wracać nieustannie na arenę laser tag. Jeśli potrzebny Ci prezent na Dzień Dziecka dla 11 latki, to… paintball laserowy również jest świetnym wyborem!

Zobacz też:

6 pomysłów na Dzień Dziecka – zaplanuj dzień pełen atrakcji

8 pomysłów na Dzień Dziecka dla nastolatków i młodzieży

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 12 latka

Prezent na Dzień Dziecka dla 11 latki – Kajakiem po Wiśle

Słońce grzeje, żaby kumkają, ptaki radośnie śpiewają, czuć zapach kwitnących kwiatów, słychać cichutki szum wody… Sielanka… A w tej sielance Twoja córka lub Twój syn. Ten spływ kajakowy przeznaczony jest dla dwóch osób, więc razem z dzieckiem możesz podziwiać przyrodę i cieszyć się pięknem najdłuższej z polskich rzek. To odpowiedni prezent dla 11 latki. Na Dzień Dziecka trzeba w końcu zaplanować coś, co zostanie zapamiętane na długo. Dzięki temu Twoje dziecko może zapałać miłością do kajakarstwa i innych sportów wodnych. To właśnie w tym wieku zaczynają rozwijać się różne pasje, które w przyszłości mogą odegrać ważną rolę w życiu Twojej latorośli. Więc pilnie obserwuj i zachęcaj do działania. Kajakarstwo z pewnością rozbudzi miłość do przyrody i aktywnego spędzania czasu. Takie zdrowe przyzwyczajenia z dzieciństwa pomogą zachować dobrą kondycję przez całe życie. Warto zacząć od najwcześniejszych lat i właśnie dlatego spływ kajakowy to świetny prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka.

Sprawdź także:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 13 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 5 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 6 latka

Prezent na Dzień Dziecka dla 11 latki – Wizyta w niesamowitym Muzeum Iluzji

Naukę i zabawę można z sukcesem połączyć. Więc, jeśli masz w domu małego naukowca lub małą naukowczynię, to wizyta w Muzeum Iluzji będzie znakomitym prezentem na Dzień Dziecka. Złudzenia optyczne i wszelkiego typu iluzje pogrywają sobie z naszym mózgiem. Sprawiają, że wytężamy umysły w poszukiwaniu rozwiązań, a neurony tworzą nowe siatki połączeń. Jeśli zastanawiasz się – czy to dobry prezent na Dzień Dziecka dla 11 latki? – zapewniamy, że to będzie wyjątkowy podarunek. Twoja latorośl pozna mechanizmy tzw. pokoju Amesa, które stosowane są od początków kinematografii, zamyśli się nad iluzją Jastrowa, pozna niezwykłe grafiki Eschera. Zabawa i nauka w jednym.

Przeczytaj również:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 7 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 8 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka

Prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka – Symulator lotu

Jeśli Twoje dziecko namiętnie ogląda “Katastrofę w przestworzach”, zna parametry wszystkich modeli samolotów Airbusa i Boeinga i śledzi ruch lotniczy nad swoim miastem, wiedz że rośnie Ci mały pilot. Co możesz zrobić żeby uszczęśliwić takiego pasjonata lotnictwa? Spraw mu lub jej Lot zapoznawczy symulatorem lotu. W locie może wziąć udział cała rodzina – możecie się wymieniać na fotelu pilota lub możecie udawać pasażerów i obserwować, jak młody pilot radzi sobie z obsługą wolanta. Być może, już za kilka lat pojawi się w Twojej rodzinie prawdziwy pilot. Wtedy uśmiechniesz się z zadowoleniem, bo pomogłaś/pomogłeś swojej latorośli w rozwijaniu pasji i zdobyciu wymarzonego zawodu. Prezenty na Dzień Dziecka dla 11 latka to dość trudna kwestia, ale jeśli dobrze znasz zainteresowania swojego dziecka, będzie to dla Ciebie bułka z masłem.

Dorastające dzieci to nadal dzieci. Będą Twoimi maleństwami nawet kiedy będą już dorośli, będą zarabiać na własne potrzeby albo założą swoją rodzinę. To już zawsze będą Twoje dzieci, a Dzień Dziecka jest celebracją tej wyjątkowej więzi pomiędzy dzieckiem a rodzicami. Poprzez prezent masz szansę wyrazić swoją miłość i absolutną akceptację w stosunku do pasji swojej latorośli. Niech ten prezent przyniesie radość Wam obojgu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top