Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka

Materialne prezenty po kilku dniach idą w kąt – zapomniane i zakurzone. Tym, co się liczy, są wspomnienia. A cudowne wspomnienia można stworzyć w bardzo łatwy sposób. Wystarczy podarować ukochanej osobie taki sposób spędzenia czasu, o jakim marzy. Dla niektórych to będzie masaż, dla innych skok ze spadochronem albo inna aktywność pełna adrenaliny.
Jest to szczególnie istotne jeśli mówimy o prezentach z okazji Dnia Dziecka. Dzięki pięknym, radosnym momentom, z dziecka wyrośnie szczęśliwy dorosły. Dlatego każdy rodzic powinien zadbać o to, aby w życiu jego dziecka nie zabrakło wyjątkowych, pełnych uśmiechu, momentów. Okazją do jednego z takich momentów jest Dzień Dziecka. Oto nasze propozycje prezentów dla 9 latka i 9 latki.

Prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka: Students In After School Computer Coding Class Building And Learning To Program Robot Vehicle

Wybór czegoś, co będzie idealnie pasowało jako prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka lub 9 latki, nie musi być trudny. Wystarczy chwilę pomyśleć, co spełni ich oczekiwania, a następnie przekonać się, że spełnianie marzeń jest… proste!

Prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka – Dla wspinaczy

Aktywność fizyczna to zdrowy sposób na świętowanie Dnia Dziecka. Wyzwalają się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Krew szybciej krąży, dzięki czemu wszystkie organy są lepiej dotlenione. Powiększa się pojemność płuc, tworzą się nowe połączenia neuronowe w mózgu. To tylko część korzyści, jakie wynikają z ćwiczeń i innych aktywności sportowych. 9 latki coraz intensywniej rozwijają w sobie ducha współzawodnictwa, ambicję i chęć wygranej. Warto mądrze podsycać te cechy, jednak za każdym razem należy przypominać, że przegrana nie jest końcem świata. Zabawa na ściance wspinaczkowej to idealny prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka. Jest odpowiednia dla dziecka w tym wieku, jego umiejętności i potrzeb.

Podczas zabawy na ściance wspinaczkowej, Twój 9 latek będzie mieć do pokonania dwunastometrową ścianę, a do wyboru ponad 100 dróg do jej pokonania. Organizator zapewni specjalne buty do wspinaczki, uprząż oraz przyrząd asekuracyjny. Twoje dziecko będzie absolutnie bezpieczne. Bez strachu będzie stawiać czoła wszelkim przeszkodom. Myślę, że to doskonały prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka i 9 latki. Twoje dziecko z pewnością będzie tego samego zdania.

Przeczytaj też:

6 pomysłów na Dzień Dziecka – zaplanuj dzień pełen atrakcji

8 pomysłów na Dzień Dziecka dla nastolatków i młodzieży

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 12 latka

Prezent na Dzień Dziecka dla 9 latki – Dla graczy

Profesjonalny komputer gamingowy to prezent, o którym marzy Twoja 9 latka? Niestety, nie każdego stać na taki wydatek. Ale jest wyjście z tego impasu – Gra na Profesjonalnym Komputerze E-sportowym! W tym momencie należy obalić popularny wśród rodziców mit, że gry komputerowe to strata czasu. To prawda, dawniej dzieciaki biegały po podwórku za piłką, grały w gumę albo robiły forty z poduszek, jednak nie można waloryzować tych wszystkich form zabawy. Gra na komputerze jest tak samo wartościowa, jak puszczanie latawców czy zabawa w chowanego. Rozwija logiczne myślenie, refleks, umiejętność strategicznego planowania, komunikację, zdolności przywódcze oraz zdolność do pracy w grupie. To wprost idealny prezent na Dzień Dziecka dla 9 latki.

E-sport zyskuje coraz większą popularność. W 2003 roku Chiny uznały e-sport za prawdziwą dyscyplinę sportową, a w Korei Południowej e-sportowcy mają status celebrytów. Więc nie kiwaj powątpiewająco głową, jeśli Twój 9 latek lub 9 latka planują karierę w e-sporcie. Gry komputerowe mogą przynieść wiele dobrego i dlatego uważamy, że Gra na Profesjonalnym Komputerze E-sportowym to świetny prezent na Dzień Dziecka dla 9 latki!

Zobacz także:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 13 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 5 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 6 latka

Prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka – Dla pasjonatów motoryzacji

Silnik 5.2L V10. Przyspieszenie do 100 km/h w 3,6 sekundy. 610 koni mechanicznych. Maksymalna prędkość 325 km/h! To Lamborghini Huracan – prawdziwa torpeda wśród samochodów! Twojemu dziecku brakuje jeszcze kilku lat, żeby poprowadzić to superauto, ale nie znaczy to, że nie może nim pojeździć. Przejażdżka Lamborghini Huracan to wspaniały prezent dla każdego fana motoryzacji. Jazda po profesjonalnym torze wyścigowym, z profesjonalnym kierowcą za kółkiem, będzie prawdziwą frajdą dla Twojego 9 latka. Prędkość wbijająca w fotel, możliwość dokładnego obejrzenia auta w każdym, najmniejszym szczególe, możliwość pochwalenia się koleżankom i kolegom z klasy – to przeżycia, które Twoje dziecko zapamięta na bardzo długo. Taki prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka to spełnienie marzeń! Rozwijanie pasji i zainteresowań to ważne i odpowiedzialne zadanie, które spoczywa na rodzicach. Dlatego, jeśli zdajesz sobie sprawę z motoryzacyjnych zamiłowań swojej córki lub syna, zachęcaj ją/jego do tego. Nawet jeśli z czasem porzuci to hobby, to zapamięta, że rodzice zawsze ją/jego wspierają. A tymczasem może wyruszyć na przejażdżkę niesamowitym Lamborghini Huracan. Twoje dziecko, z pewnością uzna, że to najcudowniejszy prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka – to prawdziwe spełnienie marzeń!

Sprawdź również:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 7 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 8 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka

Prezent na Dzień Dziecka dla 9 latki – Dla aktywnych

Człowiek uczy się całe życie – to prawda powszechnie znana. A dziecko? Dziecko dzięki większej neuroplastyczności mózgu uczy się także o wiele szybciej od przeciętnego dorosłego. Dlatego nauka nowych umiejętności to dla 9 latki bułka z masłem. Jeśli Twoje dziecko umie już jeździć na rowerze, rolkach, hulajnodze, łyżwach czy nartach, to może czas na wrotki? Może to i nieco oldschoolowy sposób lokomocji, ale ostatnimi czasy, zdobywa coraz większą rzeszę fanów. W wielu miastach powstają specjalne tory wrotkarskie, wrotki pojawiają się w wielu filmach i serialach dla młodzieży, a młodzi ludzie przemierzają polskie miasta wzdłuż i wszerz na swoich kolorowych wrotkach. Twoje dziecko być może już wkrótce dołączy do grona wrotkarzy, dlatego nauka jazdy na wrotkach to świetny pomysł na Dzień Dziecka dla 9 latki. Można powiedzieć, że wrotki przeżywają prawdziwy renesans! Twoje dziecko zapewne już zastanawia się jak namówić Cię na wrotki. Zanim dokonasz takiego zakupu, spraw najpierw swojemu dziecku naukę jazdy na tych “mobilnych butach”. Dzięki wykwalifikowanej trenerce Twoja latorośl nauczy się, jak bezpiecznie jeździć na wrotkach. Jeśli uzna, że wrotki sprawiają jej frajdę – już wiesz jaki kupić prezent na Koniec Roku Szkolnego lub inną niedaleką okazję. To naprawdę świetny pomysł na prezent na Dzień Dziecka dla 9 latki!

Wybór prezentu zazwyczaj nie jest prostą sprawą. Żeby sprawiał radość, musi być przede wszystkim dobrze przemyślany i dopasowany do osoby obdarowanej. Na pewno, jako rodzic, znasz swoje dziecko najlepiej. Wiesz, czym się interesuje, jakiej lubi muzyki, o czym marzy, jak spędza wolny czas. Dlatego wierzymy, że z łatwością odnajdziesz idealny prezent dla swojego dziecka. Nasza lista będzie dla Ciebie pomocą i inspiracją.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top