4 pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka

1 czerwca to ważny czas zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci. Dorośli starają się wtedy skupić swoją uwagę na najmłodszych, a często również chcą podarować prezent, który dodatkowo podkreśli wagę tego dnia. Choć każde dziecko jest inne, warto pamiętać, że jedną z najlepszych rzeczy, jaką można mu podarować to wspomnienia i wspólnie spędzony czas. W tym wpisie dowiesz się, jakie są najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla 10 latki czy 10 latka. Zobacz naszą listę propozycji i wybierz to idealne przeżycie.

Prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka: dwie dziewczynki pokazują prace plastyczne

Prezent na Dzień Dziecka to nie przelewki. Przekonaj się, jak wybrać idealne przeżycie, które będzie stanowiło idealny balans między przyjemnością i rozrywką a walorami edukacyjnymi!

1. Jazda konna jako prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka

Dzieci uwielbiają mieć kontakt ze zwierzętami. Sprawia im to mnóstwo radości, a dodatkowo czują się bezpieczniej w ich towarzystwie. Już sama czynność głaskania działa uspokajająco. Voucher na jazdę konną sprawdzi się więc idealnie jako prezent na Dzień Dziecka dla 10 latki. Przeznaczony jest przede wszystkim dla osób początkujących, które chciałyby zdobyć pierwsze doświadczenie w tym zakresie. Przejażdżka potrwa godzinę i odbędzie się na specjalnie przygotowanym do tego torze. Przez cały czas towarzyszyć Wam będzie wykwalifikowany instruktor, który przeprowadzi krótkie szkolenie teoretyczne, a następnie zapozna ze zwierzęciem. Taki prezent pomoże w kształtowaniu odpowiedzialności i obowiązkowości, rozwinie empatię oraz delikatność, a także wzmocni odporność i ochronę przed alergiami. Podaruj swojemu dziecku zajęcia z jazdy konnej i ciesz się razem z nim, gdy będzie odbywać wyjątkową konną przejażdżkę. Oczywiście jazda konna to także świetny prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka, bowiem chłopcy również świetnie czują się, jeżdżąc konno.

Zobacz także:

6 pomysłów na Dzień Dziecka – zaplanuj dzień pełen atrakcji

8 pomysłów na Dzień Dziecka dla nastolatków i młodzieży

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 11 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 12 latka

2. Wspólna wyprawa do manufaktury cukierków – ciekawy prezent na Dzień Dziecka dla 10 latki

Kto z nas nie ma czasami ochoty na coś słodkiego i nie umila sobie dnia kostką czekolady czy kawałkiem ciasta? Zarówno dorośli, jak i dzieci mają słabość do słodyczy, dlatego świetnym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka dla 10 latki będzie wspólna wyprawa do manufaktury słodyczy. Tu dobrze będzie bawić się każdy, bez względu na wiek. Wyobraźcie sobie tylko ten słodki zapach unoszący się w powietrzu i radość, gdy własnoręcznie zrobicie swoje wymarzone lizaki! Ich kolor czy kształt zależą wyłącznie od Waszej wyobraźni. Oprócz tego weźmiecie udział w pokazie na żywo, podczas którego będziecie obserwować istnych mistrzów cukiernictwa w akcji, a wraz za nimi cały proces tworzenia lizaka od podstaw: przygotowanie masy, dodawanie barwników i nadawanie całości odpowiedniego kształtu. Na zakończenie otrzymacie również słodki upominek, który sprawi, że jeszcze lepiej zapamiętacie wspólnie spędzony czas. Gotowi na przygodę w krainie słodyczy?

Sprawdź również:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 9 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 13 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 5 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 6 latka

3. Przejażdżka prawdziwym Lamborghini – prezent dla 10 latka na Dzień Dziecka

Możliwość przejażdżki jednym z najbardziej legendarnych samochodów, jakim jest Lamborghini, zdecydowanie budzi ekscytację. Szybkość, luksusowy wygląd i nowoczesność to coś, co przyciąga do niego ludzi od wielu lat. Nie musisz jednak czekać, aż Twoje dziecko zda egzamin na prawo jazdy, aby podarować mu to niepowtarzalne przeżycie. Jazda Co-drive Lamborghini przeznaczona jest już dla osób od 5 roku życia i umożliwia przejażdżkę autem na fotelu pasażera w towarzystwie doświadczonego kierowcy. Do wyboru jest aż 9 tras, a każda znajduje się w innym mieście, między innymi w Gdyni, Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Będzie to więc świetny prezent na Dzień Dziecka dla 10 latka, który interesuje się samochodami i lubi czuć dreszczyk emocji. Odkryj przed swoim dzieckiem świat szybkich sportowych samochodów i zafunduj mu najlepszą przejażdżkę w życiu. 

Przeczytaj też:

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 7 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 8 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 14 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 15 latka

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla 16 latka

4. Wycieczka do parku linowego – prezent dla 10 latki na Dzień Dziecka

Twoje dziecko uwielbia się ruszać i ciągnie je do aktywności sportowych? Chcesz podarować mu prezent, który pozwoli się wyszaleć, a równocześnie zapewni mnóstwo świetnej zabawy? Wybierz wycieczkę do parku linowego! Nie dość, że jest to aktywność na świeżym powietrzu, to jeszcze pozwoli poćwiczyć siłę, zręczność oraz ogólną pracę ciała. Twoje dziecko będzie miało okazję zmierzyć się z mostami linowymi czy drabinkami, a przede wszystkim pokonać szlak wytyczony wśród koron drzew! Wszystko to odbędzie się pod kontrolą doświadczonego instruktora, który zadba o bezpieczny przebieg zabawy. Przekonaj się, jak wielką radość i satysfakcję może dać Twojemu dziecku samodzielne pokonanie trasy. Czy to nie brzmi jak jeden z najlepszych prezentów na Dzień Dziecka dla 10 latki?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top