(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Barmanem | MSBiS | Warszawa

5.0 9 Opinii

Zostań Barmanem | MSBiS | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Fascynuje Cię świat drinków? Chciałbyś poznać magiczne sztuczki łączenia smaków i kolorów aby zachwycić znajomych i bliskich? Zostań barmanem w profesjonalnej szkole. Nauczysz się nie tylko sztuki tworzenia najpopularniejszych drinków, ale też w radosnej atmosferze spędzisz czas na poznaniu kilku anegdot, sztuce żonglerki i degustacji zrobionych koktajli. Nie tylko dla osób o mocnej głowie, ale dla miłośników świetnej zabawy i nauki nowych umiejętności.

Zostań Barmanem | MSBiS | Warszawa sprawdzi się jako prezent urodzinowy. Oczaruj swojego Mężczyzne niezapomnianym prezentem łączącym świetnie spędzony czas i nowe umiejętności.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Do 3 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów jest najstarszą i jedyną stacjonarną placówką w Polsce - lider w branży szkoleń gastronomicznych. Uczestnik będzie miał okazję spróbować wszystkich stworzonych koktajli. Wymagane jest ukończenie 18 roku życia. Przeciwwskazania: uczulenia na alkohol i soki owocowe. Zajęcia odbywają się w grupach.


Sprawdź na mapie


Realizacja


5.0 9 Opinii

Jacek G.

Przesympatyczna pani prowadząca i atmosfera prowadzenia zajęć. W tak krótkim kursie nie jest się w stanie przekazać wiedzy i intuicji w mieszaniu smaków ale dają poeksperymentować. Pokazane są także podstawy techniki barmanów np. poprawne używanie shakera.

Michał

Super zabawa, najlepsza obsługa!

Konrad

Podobała mi się forma zajęć, oraz wyposażenie.

darek

Bardzo profesjonalne i jednocześnie na lekkim luzie przeprowadzone szkolenie. Widać, że prowadzący zna się na fachu. Dziękuję.

Jacek

Atmosfera była super tak samo jak ''nauczyciel''.

Wyświetlono 5 z 14

Zobacz inne propozycje