Wypoczynek w Domku na Wodzie dla Dwojga | Mielno

1 2 3 4 5 (0)
Mielno
2 os.

1199,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzycie o szybkim wypadzie nad morze? Chcielibyście spędzić ze sobą wyjątkowe chwile? Mamy dla Was idealną propozycję-Wyjątkowy Pobyt w Domku na Wodzie dla Dwojga, podczas którego spędzicie noc w niepowtarzalnej atmosferze! Na  miejscu będziecie mogli m.in. oglądać piękne zachody słońca, pływać rowerem wodnym, czy grillować na plaży. Odpocznijcie od codziennej rutyny! Zdrowotne właściwości nadmorskiego powietrza, piękne krajobrazy i moc atrakcji, jakie na Was czekają, sprawią, że to miejsce na długo zapadnie w pamięć!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na wodzie ze śniadaniami, które dostarczane są do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30. Oferta nie dotyczy domku 8-osobowego H7.

Kiedy można zrealizować prezent?

Poza sezonem wysokim, czyli: od października do maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów.

Czy istnieją jakieś dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać na miejscu?
Na terenie obiektu osoby obdarowane mają: dostęp do sauny pływającej; możliwość bezpłatnego wypożyczenia kajaków; roweru; tandemu; rowerka wodnego; pontonu z silnikiem oraz grilla. Można korzystać z boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, kortu do tenisa, basenu sezonowego, mini parku linowego, placu zabaw dla dzieci oraz miejsca na ognisko podczas całego pobytu.

Czy na miejscu można skorzystać z parkingu?
Tak, dla osób obdarowanych zapewniony jest darmowy parking.

Czy wiesz, że...
Projektanci domków na wodzie tworząc je, wzięli pod uwagę naturę i ekologię? Zależało im na tym, by do wykonania projektów nie używano chemii, więc wśród materiałów, z których zbudowany jest domek, znajdziesz głównie drewno i beton. Wystój wnętrz, również zaprojektowany jest w zgodzie z naturą, dlatego przeważa tam drewno, a elewację wykonano ze świerka skandynawskiego. Drewno to jest nieimpregnowane, więc naturalnie będzie się starzeć. Do ekologii nawiązują też umieszczone na dachu solarne panele, które ogrzewają domki w chłodniejsze dni.

Wypoczynek w Domku na Wodzie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent dla przyjaciół, prezent dla zakochanych.

Czy wymarzony prezent dla Twoich rodziców to wypoczynek nad wodą? Wypoczynek w Domku na Wodzie dla Dwojga to relaks w magicznym miejscu! Możliwość zamieszkania na wodzie brzmi niczym sen, a Ty możesz ten sen zamienić w rzeczywistość i podarować bliskim voucher na przeżycie wyjątkowych chwil w Domku na Wodzie! Zachody słońca obserwowane z łóżka sprzyjają romantycznym uniesieniom, więc jest to idealny prezent dla zakochanych! Nie szukaj dłużej pomysłu na prezent, tylko zaskocz najbliższych Wypoczynkiem w Domku na Wodzie!


Miejsce realizacji

Mielno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 doby hotelowe (doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy o 11:00)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje dwie doby hotelowe dla dwojga w jednym z komfortowych domków na wodzie oraz śniadanie, które dostarczane jest do domków pomiędzy godziną 9:00-9:30,. Oferta nie dotyczy domku 8-osobowego H7. Prezent można realizować od 1 października do 31 maja z wyłączeniem długich oraz świątecznych weekendów. Do dyspozycji gości są wszystkie ogólnodostępne atrakcje, więcej informacji znajduje się na stronie Wykonawcy.


Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.