JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół | Wrocław

Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół | Wrocław


Bardo
3-4 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukacie pomysłu na ciekawą wyprawę dla paczki przyjaciół? Uwielbiacie nowe wyzwania? Zapraszamy na Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół! Zostawcie za sobą zgiełk miasta i wyruszcie na prawdziwą wodną przygodę! Podziwiajcie piękne okoliczności przyrody z wnętrza kajaka i odpocznijcie od codziennych obowiązków! Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej to jeden z piękniejszych przełomów górskich w Europie. Rzeka płynie tu malowniczą, krętą doliną, tworząc pięć wielkich meandrów, wcinających się w skały. Spływ szlakiem, wijącym się wśród lasów, sielankowych łąk i wzgórz to gwarancja niezapomnianych wrażeń! Wiosła w dłoń i...spływajcie!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje spływ kajakowy dla czterech osób.

Co wchodzi w skład prezentu?
W skład prezentu wchodzą: podstawowe szkolenie z zakresu pływania kajakiem, możliwość wyboru kajaku, wypożyczenie certyfikowanych kamizelek ratunkowych i wioseł, transport osób i sprzętu na miejsce startu oraz darmowy parking dla samochodów.

Czy wiesz, że…
Na szlaku wodnym, który będziecie pokonywać, odbywała się jedna z edycji “Spływu na byle czym”! Jest to wyjątkowy sport dla fanów majsterkowania i dobrej zabawy, podczas którego uczestnicy spływają na własnoręcznie wykonanym sprzęcie!

Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent dla rodziców, prezent urodzinowy.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla paczki znajomych lub pracowników? Spływ Kajakowy Przełomem Bardzkim dla Przyjaciół to fantastyczna okazja, aby uciec od hałaśliwego miasta i obcować z piękną przyrodą! Idealnie sprawdzi się jako upominek z okazji imienin lub Dnia Chłopaka! Świetna atrakcja zarówno dla niej, jak i dla niego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bardo

Obowiązujący strój

Zalecany jest ubiór adekwatny do pogody (obowiązkowe buty sznurowane lub sandały do brodzenia po wodzie).

Czas trwania

ok. 3-4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: podstawowe szkolenie z zakresu pływania kajakiem, możliwość wyboru kajaku jedno- lub -dwuosobowego, wypożyczenie certyfikowanych kamizelek ratunkowych i wioseł, a w przypadku deszczu płaszczy przeciwdeszczowych, transport osób i sprzętu na miejsce startu, darmowy parking dla samochodów, możliwość zabrania ze sobą psa.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.