Rytuał Sezonowy dla Dwojga | Katowice

0.0 0 Opinie

Rytuał Sezonowy dla Dwojga | Katowice


Katowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

489,99 zł

489,99 zł

O prezencie

To był dla Was długi i stresujący okres? Potrzebujecie głębokiego odprężenia i niczym relaksu? Zapraszamy na Rytuał Sezonowy dla Dwojga, który zapewni Wam niezapomniane wrażenia i głęboko odżywione oraz zrelaksowane ciało! Pierwszy etap rytuału to odżywczy, złuszczający, naturalny i ręcznie wykonywany peeling całego ciała. Po peelingu wykonujemy masaż relaksacyjny całego ciała. Wykonywany jest on powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym, co wzmaga doznania sensualne. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje peeling i masaż relaksacyjny dla dwóch osób oraz kieliszek wina dla każdej z osób.

W czym pomaga taki zabieg?
Zabieg sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

Rytuał Sezonowy dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla koleżanki, prezent ślubny.

Rozglądasz się za ciekawym przeżyciem dla pary? A może szukasz dopełnienia prezentu ślubnego, który pozwoli świeżo upieczonym małżonkom na relaks i odprężenie, po stresującej ceremonii? Rytuał Sezonowy dla Dwojga to doskonały pomysł na podarunek dla koleżanki lub żony! Całoroczne przeżycie, którego zalety doceni każda kobieta! Idealny upominek dla babci, mamy lub przyjaciółki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

100 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

City SPA KATOWICE

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.